Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

ellena24

(2007-09-17 11:22)

http://www.wielkiezarcie.com/przepis7604.htmlterz dobrze wstawiłam link pozdrawiam

Kasia4444

(2007-09-17 11:21)

tak mozna to upiec w piekarniku wychodza rownie pyszne przepaszam ze tak pozno odpisuje ale niemialam komputera pozdrawiam

matrzo

(2007-09-17 11:17)

wygląda rewelacyjnie!!!

ellena24

(2007-09-17 11:15)

C:\Documents and Settings\Darek\Moje dokumenty\moje przepisy\Wielkie Żarcie - BOCZEK ACH TEN BOCZEK KRYSI.mht
z tego przepisu robiłam jest identyczny ...ale jest pyszny

Fot. Kluko, Aroniówka
Aroniówka
56.3k
219
31
Kluko
matrzo

(2007-09-17 11:15)

ja robię podobną nalewkę, jednak dodaję wódkę zamiast spirytusu, wychodzi wówczas "lżejsza", na 1 kg aronii daję 1,5 litra wódki

maniuś

(2007-09-17 11:13)

 a w jakiej temperaturze zapiekać?

grosikk

(2007-09-17 10:52)

tragedia!!!! Słone jak cholera.Moje dziecko wypluło a chłop zjadł bo musiał....

sylvii

(2007-09-17 10:25)

To musi byc pyszne:)

szmitkaa

(2007-09-17 09:54)

kotleciki pycha, dodalam pieczarki. polecam

Yasminne

(2007-09-17 09:40)

U mnie w domu też robi się ten chlebek, tylko my najpierw prażymy ziarna na patelni (pod przykryciem, bo siemie strasznie "strzela") i po ostudzeniu dodajemy do mąki. Jest smaczny a przy tym łatwy do wykonania

elach

(2007-09-17 09:23)

Pyszne ciasto !!! Zrobilam w sobote,a w niedziele wieczorem nie bylo juz ani okruszka :-)

Olvis

(2007-09-17 09:20)

Tak jak powiedziała Nikolka- anglicy jedzą go tradycyjnie z pieczoną wołowina i sosem, lub jakąś inną potrwą, która zawiera sos. Jednak sprawdza się też dobrze jako dodatek do deserów (tak jak nalesniki-mozna podawać z mięsem, ale i z truskawkami), jest to dośc uniwersalna potrawa Jak widac na zdjęciu, ja podałam z sałatką i także bylo niczego sobie

Fot. Olvis, Drożdż
Drożdż
6.1k
11
1
Olvis
Olvis

(2007-09-17 09:16)

dorga Heliodo, ciasto piecze się w jednej dużej formie, lub w kilku mniejszych jak zechcesz, ale do wykrawania się nie nadaje, bo jest za miękkie. Ja upiekłam w sylikonowej formie w ksztełcie serducha, stąd ten kształt. Rówież pozdrawiam

anenia

(2007-09-17 08:50)

a jak ma być ta śmietana... 30%?? i czy ma być bardzo gęsta?

_as1a

(2007-09-17 08:49)

Przepraszam za taie duże zdjęcie, robiłam je małe, nie wiem dlaczego ostatecznie wyszło mi takie ogromne....

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij