http://www.wielkiezarcie.com/przepis7604.htmlterz dobrze wstawiłam link pozdrawiam
tak mozna to upiec w piekarniku wychodza rownie pyszne przepaszam ze tak pozno odpisuje ale niemialam komputera pozdrawiam
wygląda rewelacyjnie!!!
C:\Documents and Settings\Darek\Moje dokumenty\moje przepisy\Wielkie Żarcie - BOCZEK ACH TEN BOCZEK KRYSI.mht
z tego przepisu robiłam jest identyczny ...ale jest pyszny
ja robię podobną nalewkę, jednak dodaję wódkę zamiast spirytusu, wychodzi wówczas "lżejsza", na 1 kg aronii daję 1,5 litra wódki
a w jakiej temperaturze zapiekać?
tragedia!!!! Słone jak cholera.Moje dziecko wypluło a chłop zjadł bo musiał....
To musi byc pyszne:)
kotleciki pycha, dodalam pieczarki. polecam
U mnie w domu też robi się ten chlebek, tylko my najpierw prażymy ziarna na patelni (pod przykryciem, bo siemie strasznie "strzela") i po ostudzeniu dodajemy do mąki. Jest smaczny a przy tym łatwy do wykonania
Pyszne ciasto !!! Zrobilam w sobote,a w niedziele wieczorem nie bylo juz ani okruszka :-)
a jak ma być ta śmietana... 30%?? i czy ma być bardzo gęsta?
Przepraszam za taie duże zdjęcie, robiłam je małe, nie wiem dlaczego ostatecznie wyszło mi takie ogromne....