też upiekę , z brzoskwiniami :))
czy składniki sie zdublowały czy też dwa razy trzeba to samo?
ale fajne,na pewno zrobię niedługo!
Dziś panierowałam kotlety w ten sposób są naprawde dobre.
ciekawe jak to jest z ta maslanką , niedawno 2 razy robiam ciasto z maślanką z innego przepisu i za kazdym razem wyszedł mi zakalec
ah jaka PYCHA !!!!!!!! juz pol blachy nie ma. jest bardzo chrupiace- polecam !!!! prawdziwe kruche domowe ciasto
Małgośka, szczerze mówiąc to nie mam pojęcia dlaczego drewnianą łyżką, taki był przepis który dostałam od koleżanki
wow super przepis- zrobie w nast weekend i opisze
alasz ... może i tak.... ja nie oglądałam tego programu, czy tam w tym przepisie był sezam i nazwa krakersów?bo sezam dodałam tak od siebie często też posypuję sezamem kurczaka pieczonego tradycyjnie acha jeszcze jedno czy w/g Nigelli piersi z kurczaka robione są w kształcie faworków?
dziękuję alasz za komentarz
PRZEPIS JEST SUPER, Moja babunia robila 40 lat w ten sposob ogorki, i byly pychaaaaaa.
Aha, jeszcze jedno, tylko bardzo prosze nie smiejcie sie z tego - nie bylam dopuszczana do kiszenia ogorkow w trakcie okresu, !!!.
Dziś zrobiłam i jestem bardzo zadowolona z rezultatu! Mięso ma bardzo delikatny smak, no i w końcu przekonałam się do mięs na słodko.
Cóż za intrygujący tytuł.....słodki język Janka...........ciekawe...
acha i herbatników nie moczę w mleku, tylko wykładam na nie goracy budyń i mleko jeszcze ciepłe!
Dzięki za pozytywne komentarze, ciesze sie ze smakowało, bo ja uwielbiam to ciasto! Ciekawa jest propozycja ze śliwkami, przyznam ze nie próbowałam, ale myśle ze tez jak najbardziej tu pasują. Grunt to eksperymentować! Pozdrawiam!