Wyszedł pyszny. Dziękuję za przepis na murzynka. Zawsze wychodziły mi zakalce, a ten cudowny. Jeszcze raz dziękuję
Upiekłam dziś i muszę napisać ,iż są przepyszne...cud i miód.Z tej ilości składników wyszło mi 10sztuk (chyba zrobiłam je o wiele większe :)zdjęcie też mam,ale nie wiem dlaczego, nie chce mi wskoczyć do bibloteki obrazów?
No SYLWIA11 odpisz!
hhmmm.. fakt wyszło mi troszkę gęstę więc można zmiejszyć ilość płatków do 1 paczki, dziękuję za przypomnienie ;) Pozdrawiam!
MonikaK, cieszę się tarta smakowała:)))
Ze strachu ,że mi też się popsuły otworzyłam jeden słoik (robiłam je miesiąc temu) i muszę powiedzieć ,iż są extra,nic im nie dolega:)
Robię podobne ciasto - ulubione mojego siostrzeńca. Tylko ja jeżyny wrzucam na wierzch ciasta a po upieczeniu posypuję cukrem pudrem. Bardzo smaczne.
PS. Nie dajesz śmietany ?????
iisskkaa, cieszę się że danie smakowało:))) przepraszam ale jakoś przegapiłam ten komentarz:))))
Wkn, pyszny ten Twój sosik:)))
Zrobiłam tak: dwie paczki mieszanki chińskiej usmażyłam na oleju, przyprawiłam, przygotowałam sos z podwójnej porcji i zagęsciłam nim warzywka, podusiłam i do słoiczków. Teraz tylko ryż, troszkę mięska i obiadek gotowy. Polecam wszystkim smakoszom chińszczyzny.Pzd.
Liza cieszę się i pozdrawiam
Oto salatka w moim wykonaniu. Sos rzeczywiscie bardzo smaczny. Troszke zmienilam proporcje dodajac mniej majonezu. Zamiast tunczyka uzylam lososia z puszki. Pozdrawiam
Widze ze twoja kuzynka nie zna flamandzkiego nie wspomne o potrawach.....carbonade...to sa makarony z szynka w sosie serowym lub w beszamel.....vlees to mieso....a vis ...to ryba:)....nie wspomne juz ze kurz to ...to stof....a stoof ...to para:)......wiec...bardzo cie prosze na drugi raz ...zanim coc skomentujesz dowiedz sie dokladnie.....
Groeties uit Belgie en ik zou je aanraden om wat nederlands te leren:)