Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

alidab

(2007-08-21 22:15)

Mari, robię właśnie te konfitury z imbirem. w smaku są pyszne, dodałam więcej imbiru i  dodatkowo sok z cytryny (limonki miałam tylko dwie). Wszystko byłoby w porządku tylko gotują się już dobre pół godziny i są bardzo rzadkie. To jest chyba wina (zaleta) gruszek - są bardzo soczyste. Obawiam się, że jak będę gotować tak długo aż ten syrop trochę odparuje to jednocześnie rozgotują mi się te kawałki gruszek a to cała uroda (poza smakiem) tych konfitur. Może powinnam odlać trochę tego syropu - jak myślisz ? Wyglądają pięknie - są jasne a syrop prawie przeżroczysty :

jamajka

(2007-08-21 22:09)

O to rzeczywiście muszę wybrówać w przyszłym roku. A takie wiśnie z chrzanem też byłyby dobre do mięska?

ata

(2007-08-21 22:05)


Witaj Alidab! Moje gruchy już w słoiku.Zachęcona Twoimi wspaniałymi przepisami,musiałam zrobić ten smaczny dodatek do mięs- przyznam ze to mój pierwszy raz .Zalewa  -  SUPER w smaku !!.Ciekawa jestem jak będą  pózniej smakowały gruszki.
Dzięki za kolejny wspaniały przepis.Pozdrawiam-ata-beata

Natka64

(2007-08-21 22:05)

londuja w ulubionych napewno sa pyszne

julka525

(2007-08-21 22:01)

ja też dołączam się do pochwał baaaaaaaaardzo smaczne, dzięki za przepis

Kasia z Płocka

(2007-08-21 21:48)

Naleweczka zrobiona i już nawet wypróbowana:)  

nutti

(2007-08-21 21:44)

Zawsze zastanawiałam się co zrobić z cukinią, którą co roku mam w ogródku i wpadłam na ten przepis, który okazał się nowym sposoben na to warzywo, polecam wszystkim zwolennikom grillowania warzyw i nie tylko :)

Fot. klio, Bogracz
Bogracz
563k
1.7k
162
klio
nutti

(2007-08-21 21:41)

Przepis warty uznania bo nie dość że pyszny to jeszcze bardzo szybki i łatwy w przygotowaniu. Dołączam do zwolenników ;)

nutti

(2007-08-21 21:39)

Bardzo dobre ;) wszystkim smakowały - polecam :)

nutti

(2007-08-21 21:37)

Jednym słowem określając: pyszności !!

Weronika11

(2007-08-21 21:36)

pyszniutkie :d tylko ja krakersy zawijam w sciereczkę, potem wałkuję

nutti

(2007-08-21 21:28)

Pycha :) ten smak i zapach ziół... mniam ;)

superka

(2007-08-21 21:23)

Ja nie pasteryzowałam  słoików , kwasek cytrynowy na pewno konserwuje. Ale...za rok napiszę jak bylo naprawdę;))

Natka64

(2007-08-21 21:15)

Teraz prawie robie z czekolada dam znac jak wyszla ,w smaku jest pyszna ale nie wiem jaka bedzie jak dam ja do sloikow i ostygnie

irator

(2007-08-21 20:59)

Wczoraj zrobilam ogorki i wszystko byloby dobrze poza jednym-ja ich nie odcisnelam a to z tego wzgl. ze mam podobny przepis ale bez przecieru wiec mam nadzieje ze skoro mojej salatce to nie szkodzi to tej tez nic nie bedzie .Acha ,ja nie dodalam tez oleju ale tym razem nie z gapiostwa tylko z powodow gastrycznych.Do wiekszosci salatek zimowych dodaje sie olej ale ja staram sie go nie uzywac .(CHyba ze do przepisu ktory umiescilam na mojej stronie). 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij