Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

malineczka

(2007-08-19 19:00)

Witam jadłam coś takiego u tesciowej od siostry PALCE LIZAC  można ugotowc ryż dodac słoiczek tej facolki i na ciepło obiadek  mniam mniam !!!  POLECAM GORĄCO!!!

Trusia

(2007-08-19 18:49)

O żadnym "gniewaniu się" nie ma mowy, więc wcale się tym nie martw. :)) I powodzenia w dalszych kulinarnych eksperymentach.

Grażyna

(2007-08-19 18:47)

Pozwole sobie dodac zdjecia tych drozdzowek, Chyba to twoje wlasne:))) Zachowaly sie w moich zdjeciach. Pozdrawiam!

piła

(2007-08-19 18:37)

Jest przepyszne, faktycznie bardzo puszyste i proste w wykonaniu , pozdrowienia

maggia

(2007-08-19 18:18)

Chmurko daje półlitra mleka, zdarzy się również, że trochę mi zostanie ale to niewiele. Musisz sprawdzić konsystencje ciasta to znaczy czy jest giętkie i łatwo odchodzi od ręki. Musi być dobrze wyrobione. Aha do drożdży na początku 3 łyżki mleka a potem dodać mąke i dolać tyle mleka aby zaczyn miał konsystencje gęstej śmietany.
Jak zaczyn wyrośnie dodać go do mąki+ reszte składników i dodawać reszte mleka.
Pozdrawiam Magda

HCICK

(2007-08-19 17:52)

mniam juz bym go chciala miec .............:)

jarzebina

(2007-08-19 17:50)

Z tego co zrozumiałam z przepisu, efekt końcowy jest w postaci raczej sosu, czy tak?
Moim zdaniem tytul przepisu jest wiec mylący, powinno być coś à la "sos z zielonych pomidorów".
Klasyczny przepis na smażone zielone pomidory, pokazany dokładnie w dobrym filmie pt. "Fried green tomatoes", to nic innego jak pokroić zielone pomidory w plastry i smażyć na patelni tak samo jak kotlety schabowe tzn. umoczywszy je wczesniej w mące, jajku i bułce tartej.
Wychodzi bardzo smaczna przekąska lub warzywko do drugiego dania. Próbowałam więc mogę polecić.

basia19

(2007-08-19 17:25)

olcieek, tak właśnie o to chodzi żeby się zrobił ten kożuch, bo wtedy galaretkę się ładnie na niego wylewa, i nie trzeba masła wkręcać, bo to jest normalny budyń. Moja mama kiedyś nam robiła taki deser tyle że w pucharkach, a ja go przeniosłam na herbatniki w blaszce, pozdrawiam.

basiaaa

(2007-08-19 17:18)

prepraszam nie wiedzialam , że taki przepis już istnieje

zosia

(2007-08-19 17:02)

 ilka76 - dzieki za przepis -Kolorowy serniczek na zimno.Wyszła duza tortownica super serniczka.pozdrawiam zosia

jago

(2007-08-19 16:55)

Mari.......Mam pytanie: czy do Twojego przepisu można dodać składniki w postaci granulowanego pieprzu i ziela angielskiego ? Czy nie popsuje to smaku królewskich ?

tucherka

(2007-08-19 16:43)

Witam :) chciałam zapytać jak się robi biszkopt np. orzechowy? to wystarczy dodać do podstawowego przepisu na biszkopt troche zmielonych orzechów??

beata__wr

(2007-08-19 16:32)

dziekuje bardzo i bardzo mi milo ze smakowalo :)

ilka76

(2007-08-19 16:12)

Kry pewnie, że się nie gniewam. Suszone śliwki jak najbardziej.

Makusiu obiecuję jak tylko będę je robiła następnym razem to zważę margarynę.

alexa105

(2007-08-19 15:59)

Jednym słowem- REWELACJA!  Sałatke podałam z pieczonymi bagietkami z sosem czosnkowym . PYCHA!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij