Hmmm.,.. Ja nigdy nie próbowałem rozcieńczać. Ale jęsli zalałaś spisrytusem, to możesz chyba dolać trochę wody. Dolewaj po trochu i sprawdzaj jaki ma smak. Lepiej ostrożnie dolewać mniejsze ilości wody niż od razu większą i zepsuć nalewkę. Jeśli masz jeszcze wiśnie w nalewce to wydaje mi się, że nic nie powinno się stać, bo wiśnie jeszcze trochę soku puszczą. Powodzenia.
Chodziło mi o ekstrakt waniliowy. Kry dobrze wyjaśniła co to jest. Oczywiście można zastąpić olejkiem (aromatem) waniliowym albo cukrem waniliowym, ale co ekstrakt to ekstrakt. Mi kupowała go szwagierka w Irlandii, ale nie powiedziała za ile bo to był prezent. Równie dobrze można sobie poeksperymentować z różnymi aromatami...
wygląda dość ciekawie,a jeżeli chodzi o ścinki to może spróbuj z nich zrobić dekoracje na cieście ,wtedy będzie ładniejszy wizualnie,pozdrawiam - rosa
Świetne! Już wszystkie dziewczyny z pracy u mnie to wypiekają i wszystkie chwalą! Ja też polecam!
to prawie jak moje http://www.wielkiezarcie.com/przepis24227.html pozdrawiam - rosa
fantastyczna salatka ;) ulubiona naszej rodziny ;]
Ja też zawsze smaruję zarówno blachę jak i pergamin. Blachę chyba tylko dlatego, że przy wykładaniu ten papier nie przesuwa się we wszystkie strony, tylko jest stabilny w blasze :)
mniam, mniam. Wygląda bardzo smokowicie
Ostatnio zajrzałam do moich przez te komentarze o fermentacji i stwierdzam że wszystko jest ok ,pozdrawiam autorkę tego super przepisu.
Mariniku, zrobilam dzisiaj Twoja slawna Adzike....ho ho ho !!!! Zrobilam tylko z polowy porcji i bede to miala i miala, bo oczywiscie uzylam papryczki Scotch Bonnet, dla ciekawostki podam, ze Scotch Bonnet jest w grupie papryk Habanero i ma 150000-350000 Scoville Units (SU) ostrosci, a np. Cayenne ma tylko 30000-50000 SU, Jalapeno tylko 2500-5000 SU, wiec mozesz sobie wyobrazic jak moja Adzika smakuje :))) Charlie na czas gotowania wogole nie wchodzil do kuchni i mowi, ze tym sie pewnie da rdze czyscic, a juz napewno rozpusci Jego wnetrznosci....:))) Ja mysle, ze nie bedzie tak zle, oczywiscie o jedzeniu tego cudenka w stanie "na zywo" nie ma mowy....kropelka na jezyku powoduje natychmiastowe pocenie i wytrzeszcz oczu.....ale bedzie swietnym dodatkiem do sosow i roznych potraw. Dzieki za przepis :)))
Malo pracy a smakuja rewelacyjnie . Polecam wszystkim ...dzieki rysiu
Przepyszna szarlotka ! Dalam 3 budynie i wiecej cukru za rada poprzedniczek i wyszla wspaniala . Dziekuje za pyszny przepis .
ciasto naprawde godne polecenia
Kolejny raz udawalo tort urodzinowy
Dziekuje za przepis .
Nikt z gosci nie rozpoznal co to za pyszny krem.
Wspanialy przepis,ciasto robilam wielokrotnie (pierwszy raz z niedowierzaniem) ostatnio udawal z powodzeniem tort urodzinowy !!!
Pozdrawiam Monika.
Przepis jest bardzo prosty i naprawdę super,robię tak już od dawien dawna i nigdy sie ćwikła nie popsuła. Właśnie wczoraj zrobiłam 40 małych słoiczków a to już druga partia. Do następnego roku i tak braknie Polecam