Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

lidka74

(2007-08-10 07:12)

Zrobiłam nutellę bardzo dobra, dałam tylko 1/2 kg cukru,reszta jak w przepisie, po prostu pycha. Dzięki za przepis, polecam wszystkim. Pozdrawiam.

ola_aa

(2007-08-10 00:54)

Pyszne, robiłam już kilka razy, z czekolada, orzechami, rodzynkami... PYSZNOŚCI ! Dzięki za przepis ! To był mój pierwszy wypiek, i od tego zaczęło się moje zamiłowanie do pieczenia :)

emssa

(2007-08-10 00:53)

A ja mam wieloletnie doswiadczenie i zawsze zalewam goraca zalewa i sa pyszne ,twarde i trzymaja sie nawet 2 lata

i-cin

(2007-08-09 22:58)

Fakt... Z naleśnikami po prostu rewelacja - mój mąż się zajada!

kinga2

(2007-08-09 22:54)

Szybkie i super smaczny palcek z owocami. U mnie wydanie ze śliwkami. Pycha, robię od jak tylko się kończy.Pozdrawiam

Magdal

(2007-08-09 22:31)

Dziękuję bardzo

Mloda

(2007-08-09 22:12)

Ciesze sie ze smakuje...POZDRAWIAM Z DALEKIEJ ANGLII

Kasia z Płocka

(2007-08-09 21:56)

odzyskane komentarze

monia00 w dniu 2007-04-26 napisał(a):
Nastepna madra i piekna bajka .Szkoda tylko ze nie zawsze Milosc , Dostatek i Sukces ida w parze.


kurkuma w dniu 2007-04-27 napisał(a):
W tym naszym codziennym zabieganiu tak łatwo zapomnieć lub nie zauważyć tego co najistotniejsze. A Twoje Kasiu bajki zawierają wiele prawdy i mądrości, skłaniają do refleksji. Wielkie dzięki, przesyłam serdeczności.

diehappy

(2007-08-09 21:53)

Ale ze mnie debil ! Przepraszam, ale nie zauważyłam :P
robią to ciasto jutro na swoje urodzinki... napiszę jak wyszło :)

Fot. Uretan, Utopence
Utopence
51.8k
339
17
Uretan
myszek78

(2007-08-09 21:52)

mam pytanko.zrobiłam te parówy wczoraj i chciałabym się dowiedziec ile one moga czasu leżeć w słoikach

diehappy

(2007-08-09 21:51)

czy mi się wydaje, czy w składnikach nie podałaś budyniu?

kamila1234

(2007-08-09 21:48)

Apetycznie się prezentuje i zapewne tak też smakuje!! Daję do ulubionych i wkrótce wypróbuję.(Ale narymowałam-chyba z tego powodu że mi ślinka cieknie,jak patrzę na tą znakomitość) Pozdrówka !

Kasia z Płocka

(2007-08-09 21:43)

odzyskane komentarze


luckystar w dniu 2007-04-26 napisał(a):
Swieta Prawda.....

Kasia cz w dniu 2007-04-26 napisał(a):
Kasiu czytam Twoje bajki ale nigdy sie nie wypowiadalam. Za kazdym razem naklaniaja mnie do refleksji.Dziekuje za tak madre slowa.

monia00 w dniu 2007-04-26 napisał(a):
Kasiu Twoje bajki sa piekne ale dlaczego mimo szczesliwego zakonczenia jest mi smutno .Moze dlatego ze to tez o mnie ?

nadia w dniu 2007-04-26 napisał(a):
Piękne....

kurkuma w dniu 2007-04-26 napisał(a):
Kasiu świetne i tyle w nich prawdy...Mi też trochę smutno, podobnie jak monii00. Śliczne dzięki za bajkę (?) i liczę na więcej (widzisz jaka jestem nienasycona!)

Pierre w dniu 2007-05-01 napisał(a):
Za kazdym razem czytając te bajki myslałem o tym ze to piekne,lecz gdy zastanawiając sie głebiej stwierdziłem,ze wszyscy WY(prezpraszam za wyrazenie)zachwycacie sie słowami,ktore w praktyce (oczywiscie dobrze zrozumiane) nigdy nie bedą stosowane.To ładnie mowic o miłości ,o tym że musi iść w parze z innymi wielkimi tego świata rozumami ,wymyslonymi ,a jakze przez ludzi.....a przez kogo? wydaje sie wam inaczej?owzem ,aszystko daje wiele do myslenia,wszak człowiek jest istotą myslącą-czy nie tak......??Dobry ,szczery człowiek ,postepujący szlachetnie ,zawsze zabierał ze sobą miłość,juz w srredniowieczu rycerze walczyli o cnote ,ktora była miłoscią i o wiare ktora jest nadal naszą miłością(wierzących).Ale nie o to tu w tym wszystki chodzi i nie bede rozwijał tego tematu,bo czasu i pewnie miejsca by zabrakło.Otoz ,chciałem poruszyc temat tych bajek..........Są piekne -to prawda,lecz czy nie są prawdziwe???to tez prawda........czy my- WSZYSCY MY-nie chcielibyśmy tego co tam jest opisane,czy w duszy kazdego z nas nie pojawiłasię rafleksja na temat tego kim jesteśmy,a kim chcielibyśmy byc???I zadajmy sobie pytanie......co tak naprawde nas prowadzi?czym tak naprawde kierujemy sie w zyciu?Oczywisie ,nie jeden powie,ze kazdy z nas ma inne zycie -tak ,to prawda ,ale zastanowmy sie czy kazdy z nas postepuje zgodnie ze swoim sumieniem?A TY Kasiu pisząc te bajki nie zastanawiałaś sie nad tym ze powinnas sie zmienić,czy czytając to co jest napisane zastanawiałaś sie nad sensem tego,czy postepujesz tak jak miłość,czy myslisz o smutku innych ludzi........???Wszyscy powinnismy byc Aniołami dla innych,a nie patrzec tylko na siebie i mowic tylko "jakie to piekne słowa................" Są piekne lecz...................Pozdrawiam WSZYSTKICH -bez wyjątkow ,do zobaczenia.

sake_as

(2007-08-09 21:32)

W orginale ten przepis ma nazwę " Krokodylki". Jest super i robię go od 2 lat. Ogórków się nie pasteryzuje, są piekielnie ostre. Świetnie smakują jako przystawka jak i dodane do sałatek.

Natka64

(2007-08-09 21:25)

Robilam juz kilka razy danie jest pyszne ,czasami robie bialy sos i daje ser  

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij