A czy można czymś zastąpić sos sojowy? (mam nadzieję, że szybko odpiszesz, bo mam ochotę na te kurczaczki ;)
Jeszcze raz przeczytałam dokładnie przepis i okazało się ,że nie zalałam arbuza wrzącą wodą.Oglądając zdjęcia dziwiłam się dlaczego w moich słoiczkach jest tak mało arbuza mimo,że dawałam do pełna .Nawet troszkę stukałam słoikiem,by więcej weszło.Pierwszy słoik sprawdzę za tydzięń.Wtedy napiszę co za cudo mi wyszło...A wodę przegotowałam i dziwiłam się potem po co mi czajnik pełem wrzątku.Czyżby to już.. się zaczęły..kłopoty z ...jak to się nazywa?
oj naprawdę to bardzo leniwe danie :) muszę wypróbować :)
Koniaku nie lubię,likieru nie miałam,zrobiłam z nalewką wiśniową.Pycha.Od razu chciałam spróbować dodałam drobny lód,świetny orzeźwiający napój.
placuszek bardzo dobry, wilgotny. Robiłam z jagodą amerykańską. Wszystkim bardzo smakował, dziękuję za przepis
eNKA robiłaś moze ten kompot ze śliwkami?
Szkoda, że już nie mam wiśni. Niestety muszę czekać do przyszłego roku.
Brzmi pysznie:)
czy inne śliwki też tak można zaprawić ?
Pewnie, że świetnie smakuje! Ale będę musial spróbować z tym Twoim sosem z octem balsamicznym.... Wydaje mi się, że warto :)
Albo na allegro tam kosztuje 24,99. Albo mozna zrobic wlasnorecznie. :-) Ekstrakt z wanilii.
piegusowa serdeczne dzieki za zwrocenie uwagi na moj stwor ,forma jest zamierzona ,raczej nie bede jej zmieniac ,wlasciwie to jest potok moich mysli i tak je chcialam przekazac ,przelalam na "papier" to co w danej chwili kolatalo mi sie po glowie.Pozdrawiam serdecznie
napisze juz niebawam juz za momencik czytajcie ku mojej pamieci
Bardzo fajny przepis. Nie miałam w domu rumu ale i bez niego było pyszne. Podałam z lodami waniliowymi, bitą świetqaną i polewą czekoladową. Polecam
a nie trzeba usunąć pestek?