Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Melisa

(2007-08-09 09:38)

A czy można czymś zastąpić sos sojowy? (mam nadzieję, że szybko odpiszesz, bo mam ochotę na te kurczaczki ;)

Baśka

(2007-08-09 09:23)

Jeszcze raz przeczytałam dokładnie przepis i okazało się ,że nie zalałam arbuza wrzącą wodą.Oglądając zdjęcia dziwiłam się dlaczego w moich słoiczkach jest tak mało arbuza mimo,że dawałam do pełna .Nawet troszkę stukałam słoikiem,by więcej weszło.Pierwszy słoik sprawdzę za tydzięń.Wtedy napiszę co za cudo mi wyszło...A wodę przegotowałam i dziwiłam się potem po co mi czajnik pełem wrzątku.Czyżby to już.. się zaczęły..kłopoty z ...jak to się nazywa?

tolka05

(2007-08-09 09:22)

oj naprawdę to bardzo leniwe danie :) muszę wypróbować :)

Baśka

(2007-08-09 09:16)

Koniaku nie lubię,likieru nie miałam,zrobiłam z nalewką wiśniową.Pycha.Od razu chciałam spróbować dodałam drobny lód,świetny orzeźwiający napój.

ANETA MUSIAŁ

(2007-08-09 09:01)

placuszek bardzo dobry, wilgotny.  Robiłam z jagodą amerykańską. Wszystkim bardzo smakował, dziękuję za przepis

makusia

(2007-08-09 08:57)

eNKA robiłaś  moze ten kompot ze śliwkami?

angela

(2007-08-09 08:57)

Szkoda, że już nie mam wiśni. Niestety muszę czekać do przyszłego roku.

Kluko

(2007-08-09 08:54)

Brzmi pysznie:)

makusia

(2007-08-09 08:53)

czy inne śliwki też tak można zaprawić ?

Kluko

(2007-08-09 08:52)

Pewnie, że świetnie smakuje! Ale będę musial spróbować z tym Twoim sosem z octem balsamicznym.... Wydaje mi się, że warto :)

aga9999

(2007-08-09 08:45)

Albo na allegro tam kosztuje 24,99. Albo mozna zrobic wlasnorecznie. :-) Ekstrakt z wanilii.

dama_pik

(2007-08-09 08:35)

piegusowa  serdeczne dzieki za zwrocenie uwagi na moj stwor ,forma jest zamierzona ,raczej nie bede jej zmieniac ,wlasciwie to jest potok moich mysli i tak je chcialam przekazac ,przelalam na "papier" to co w danej chwili kolatalo mi sie po glowie.Pozdrawiam serdecznie

dama_pik

(2007-08-09 08:25)

napisze juz niebawam juz za momencik czytajcie ku mojej pamieci

anenia

(2007-08-09 08:21)

Bardzo fajny przepis. Nie miałam w domu rumu  ale i bez niego było pyszne. Podałam z lodami waniliowymi, bitą świetqaną i polewą czekoladową. Polecam

anenia

(2007-08-09 07:58)

a nie trzeba usunąć pestek?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij