Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Mari

(2007-08-04 17:03)

Chinski makaron to takie cos jak w "chinskich" zupkach tylko w wiekszym opakowaniu i bez zupki. Znajdziesz w kazdym wiekszym sklepie, niekoniecznie musi to byc dzial z orientalna zywnoscia, u mnie jest to w moim wiejskim sklepiku. A tak miedzy nami to te sama role spelni zwykly makaron polski, jak nie widze roznicy ale jak w przepisie bylo o chinskim makaronie to napisalam o chinskim. Pozdrawiam.

lelek

(2007-08-04 16:58)

Gotowe !! :) Zdecydowałam, że jednak nie będę dawać zastępczo cebuli. Byłam trochę zaskoczona, że z podanych składników wyszła tak duża porcja sałatki,bo robiłam ją dla siebie. Ale to tym lepiej, bo sałatka jest przepyszna !! a najlepsze są piękne kolory sałatki > wszystko jest niesamowicie apetyczne. Polecam gorąco!

sunny

(2007-08-04 16:56)

Basiu, mam do ciebie pytanie, mam nadzieję, że odpowiesz :). Chodzi o to, że zalogowałam się na innym forum i chciałabym tam dodawać przepisy, czasem dorzucić fotkę, a wiesz, że nie mam swoich. W moich zbiorach jest kilka twoich zdjęć no i tutaj pytanie - czy mogłabym wykorzystać twoje fotki z moich przepisów, oczywiście informując, że są twojego autorstwa ? Przepraszam, jeżeli sprawiam problem :). Pozdrawiam i czekam na odopowiedź :).

lelek

(2007-08-04 16:03)

Robię dzisiaj tę sałatkę, ale nie mam szczypiorku i zastanawiam się czy można go zastąpić drobniutko posiekaną cebulą czy może lepiej nie dawać tej cebuli...

majka29

(2007-08-04 15:43)

Moze miałaś zły dzień ja go mam w ulubionych piekłam kilka razy nazywamy go wawelskie lub pychotka  .jest zawsze udane.jesli chodzi o temperature to ja dostosowuje ją wedle mojego piekarnika u mnie wystarczy na początek 200, a potem zmniejszam do 180.pozdrawiam i życze powodzenia

Karolcia172

(2007-08-04 15:38)

No i zrobiłam ciasteczka, dałam masę z 300 g białego sera i 100 g masła z dodatkiem cukru i kakao. ciasteczka przeszły kremem, są przepyszna i przepięknie wyglądają. Przyznam, że pierwszą porcję ciastek spaliłam na węgiel, bo...zapomniałam że są w piekarniku! Ale druga porcja wyszła świetnie! Dziekuję :*

Karolcia172

(2007-08-04 15:35)

No i zrobiłam! Jeszcze nie próbowałam gotowego, ale wygląda pięknie! Masa bananowa - przepyszna, tak samo bita śmietanka z czekoladą...Pozdrawiam!

Karolcia172

(2007-08-04 15:33)

Wspaniałe ciasto! Najchętniej zjadłabym całe sama! Dziekuję za ten rewelacyjny przepis.

Karolcia172

(2007-08-04 15:32)

Bardzo mi przykro to pisać, ale przepis na ciasto jest nieudany. Kruche z tego przepisu nie nadaje sie do niczego, jest za rzadkie, musiałam dodać dużo mąki, aby wyłożyć nim blachę - powód to zbyt duża ilośc jajek! Poza tym ciasta nie można piec w tak wysokiej temperaturze! Po 5 minutach pieczenia orzechy się spaliły a po 20 minutach ciasto było spieczone z wierzchu a surowe w środku! Zmarnowałam wiele składników. Przepis jest ciekawy, ale chyba należy go popawić...Pozdrawiam.

artemis

(2007-08-04 15:10)

Przepis fajny :) napewno spróbuje.. a co do nazwy to ostatnio słyszałam, że "tiramisu" znaczy "ocknij się"

sunny

(2007-08-04 15:04)

No z dwóch to chyba za mało... a raczej nie chyba tylko na pewno :)

pszczolka

(2007-08-04 14:43)

Surówka bardzo smaczna , gościła na naszym stole razem z gyrosem, warto spróbować dziękuję za przepis : )

grazka13

(2007-08-04 14:40)

marti07 - pasteryzuję 5 min. w kapieli wodnej ("garnek z wodą") -  wprawdzie do słoików nakłada się gorącą sałatkę i teoretycznie słoiki powinny "trzymać", ale na wszelki wypadek wolę je zagotować. Najczęściej używam słoiczków "po śledziach" lub innych o pojemności ok. 0,4 - 0,5 l. Robię też parę słoików 1l do wykorzystania na większych imrezach. Pozdrawiam i życzę powodzenia - to naprawdę nie jest trudne. Postaraj się jak najmocniej odcisnąć parykę i cebulę.

MonkaD

(2007-08-04 14:40)

Dzięki za odpowiedź :) A jeżeli bez termoobiegu, to na grzałce dolnej i górnej czy tylko dolnej ?

pszczolka

(2007-08-04 14:38)

Mojej rodzince również bardzo smakowało, wszyscy czterej mężczyzni stwierdzili, że jedzonko pycha. Dziękuję za przepis i przesyłam pozdrowienia.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij