Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

kamila1234

(2007-08-03 15:14)

Joa - z mojego doświadczenia łyzeczka soli to za mało ! Ja daję płaską łyżkę  i odrobinę cukru  i wtedy trzyma całą zime i nie jest miękka i nie otwiera się.A  gotuję tylko jednego dnia 2 godziny i jest super.Po otwarciu zlewam tę wodę i podgrzewam w czystej.Ale to mój sposób i nie musiesz się z nim zgadzać. Pozdrawiam !

zosiek

(2007-08-03 15:10)

Dziś zrobię tę sałatkę na kolację......właśnie czegos takiego szukałam!!!

emssa

(2007-08-03 15:08)

Dla mnie rewelacja .Ja robie ,a moja rodzinka zjada.Dzisiaj otworzyli 5 sloik,smieja sie ,ze nie warto wynosic do piwnicy .Dalam tylko mnie cukru

ekkore

(2007-08-03 14:57)

czy kari to curry? pytam profilaktycznie - bo z wymowy by pasowało, ale lepiej się upewnić... Jaka szkoda, że wyjeżdżam i pewnie jak wrócę już będzie po cukinii

basia19

(2007-08-03 14:26)

Agulek ciesze się, że Ci smakowało, mnie też baaaaaaaaaaaaardzo smakują, a jeszcze lepsze są jak się doda rumu, a kokos zmieli, pozdrawiam.

Gigi

(2007-08-03 14:23)

Witaj Megan. Ten przepis mam od swojej sąsiadki która pochodzi z Rosji (gdzieś daleko za Kaukazem). Nawet ona mówiła, że w różnych regionach różnie ją się przyrządza. Zresztą na WŻ też jest kilka wersji.... ale zapewniam smakuje świetnie.
Pozdrawiam serdecznie.

wojciechowska

(2007-08-03 14:16)

Ciasto zrobione i już niestety zjedzone. Biszkopt super puszysty, najlepsze po 2 dniach. Bardzo serdecznie polecam.

Agulek

(2007-08-03 14:03)

Basiu twoje roladki są przepyszne  Największym plusem oprócz tego, że są wyśmienite w smaku - jest to, że robi się je błyskawicznie i przepis jest bardzo prosty  Dlatego od tej chwili będę je już robić bardzo często  Dziękuję ci Basiu za przepis na to cudo

Mari

(2007-08-03 13:47)

Alidab, mnie fascynuje jak Ty i inne dziewczyny robicie wszystko w takich ogromnych ilosciach! Ja zrobilam z 1 kg i mysle ze to duzo!  Ale przyznasz ze wyglada imponujaco! Mam nadzieje ze smakiem bedzie dorownywalo wygladowi. Dziekuje za zdjecia!

Jola123

(2007-08-03 13:40)

Kamilko placuszek już zrobiony, wyszedł piękny i smaczny. Miałam trochę kłopotu z makiem bo maszynka do mielenia odmówiła mi posłuszeństwa ale sobie poradziłam i mak zmieliłam w młynku do kawy. Gotowych biszkoptów nie miałam ale upiekłam jasny biszkopt z 6 a nie z 3 jaj, przekroiłam go mniej więcej na pół i z jednej grubszej połowy wycięłam kieliszkiem małe biszkopciki. Biszkopciki polałam tak jak w przepisie polewą i na to jeszcze dałam cytrynową galaretkę.Pychotka- dziękuję za fajny przepis i pozdrawiam- Jola.

ilka76

(2007-08-03 13:39)

Miodunko powiedziała bym raczej że jest wyczuwalny posmak cytrynowy.

lidka74

(2007-08-03 13:35)

Boczek jest wspaniały po prostu super. Nie obwijałam go w papier pergaminowy tylko włożyłam do naczynia żaroodpornego i przykryłam i tak się piekł, wyszedł pyszny.Polecam wszystkim i dzięki za przepis. Pozdrawiam.

andzik.78

(2007-08-03 13:27)

zgadzam się z gosia 111. Przepyszne, brak słow poprostu.DZIęKI

alidab

(2007-08-03 13:24)

Mari...:))) Arbuz zrobiony według tego przepisu ale w trzech wersjach. Do "obróbki" przeznaczyłam 5,5 kg arbuza i wyszło tego sporo... Słoiki podzieliłam na trzy grupy..:))) Do jednej dodałam cytrynę i rum (tak jak w przepisie), do drugiej wiśniówkę i cytrynę a do trzeciej ubiegłoroczną śliwówkę i plasterki limonki.
Teraz musi odstać a potem degustacja...:)))) Myślę, że ten arbuz będzie w stanie mocno wskazującym...Sok, który "puścił" arbuz plus dodane 100 ml alkoholu i w efekcie wystarczyło niewiele wody do uzupełnienia słoika do pełna. O doznaniach smakowych napiszę po tygodniu...:)))
Tak wygląda:

moston

(2007-08-03 13:14)

Jak dla mnie bomba - robie właśnie to danie - zobaczymy jaki efekt :D

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij