Zrobiłam, zjadłam. Nie powiem, żeby mną wstrząsnęło, ale pewnie amatorzy się znajdą. W każdym razie jadalne, zawsze jakieś urozmaicenie.
super przepis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zrobiłam i sie chłodzi, wygląda cudnie i musze chowac bo zaiteresowani degustowaniem nie daja mi spokoju
wprowadziłam pewne zmiany a mianowicie zamiast galaretki starłam na wierzch czekolade(na tarce) według mnie bardziej pasuje ale twój sposób również wypróbuje w późniejszym terminie pozdrawiam dzieki za przepis
Koalciu a o jaki sos tao tao tutaj chodzi ? ciemny sojowy ?
Ciasto pyszne, ja znam je pod nazwą pleśniak
Już 3 raz wykorzystałam ten przepis wkońcu wstawiłam fotke swojego dzieła
A to mój motylek robiłam specjalnie na urodzinki mojej siostry ciotecznej
Bardzo, bardzo smaczne!!! Polecam!!! :)
Od dawna tak robię pierogi. Pokazała mi sposób znajoma ukrainka. Faktycznie robi się szybko i nie zostają ścinki.
Pyszne!!!! Ciasto wychodzi cieniutkie i delikatne, naleśniki są wspaniałe!!!! Przepis ląduje w ulubionych, dzięki![]()
Ten serniczek po prostu rzucił wszystkich na kolana ! :) Nie wiem czy jakikolwiek inny może się z nim choć w części równać.
Ten przepis to rewelacja - a kartofelki już nie musze kupować na odpuście !!!
Bardzo smaczne i bardzo sycące! Szczerze POLECAM !!!
Gosiu64 -Moze ja odpowiem . Gdy owoce lekko wcisniesz to beda w srodku .,a jak tylko polozysz to zostana u gory .
Salatka jest pyszna .Ja dodatkowo dodaje salate i jemy z mieskiem z grila.
Czy owoce wpadaja do tego ciasta? czy pozostaja na gorze po upieczeniu?