Zrobiłam do naleśników,przepyszny serek.
Postępowałam zgodnie ze wskazówkami i niestety nie wyszła mi zebra, masa serowa gdzieś zniknęła, ledwo było ją widać na wierzchu :( Wyszło za to idealne brownie - trochę mnie to rozczarowało, bo chciałam jednak poczuć smak sernika. Na zdjęciu jedyny kawałek ciasta z widoczną warstwą sera.
no i wpisałam w komentarze, przeklejam....;-D
dzięki za miłe komentarze, te jajeczka robiłam pierwszy raz, ale wciągnęły mnie na amen, zakochałam się w stroikach Wkn i postanowiłam popróbować, mam jeszce kupę pomysłów, tylko jajka i tasiemki mi się pokończyły...
jak zawsze WZ mnie inspiruje i to nie tylko kulinarnie ;-D
dzięki za miłe komentarze, te jajeczka robiłam pierwszy raz, ale wciągnęły mnie na amen, zakochałam się w stroikach Wkn i postanowiłam popróbować, mam jeszce kupę pomysłów, tylko jajka i tasiemki mi się pokończyły...
jak zawsze WZ mnie inspiruje i to nie tylko kulinarnie ;-D
Zdecydowanie chleb dla miłosników dużej ilości ziarenek. Mnie smakował bardzo, mąż stwierdził, że "dla zdrowotności" może taki jeść. Na pewno będę do niego co jakiś czas wracać. Polecam wszystkim miłośnikom chleba bogatego w ziarna.
Pyszny! Połączyłam boczek z karczkiem i wyszło świetnie :) Polecam!
Zrobiłam schab na święta i wyszedł wspaniały! Wilgotny, smaczny, różowiutki! W zalewie leżał 4 dni.. Polecam!
To mój tegoroczny stroiczek - w weekend posadzę bukszpan na działkę, niech tam teraz sobie rośnie i podśmiarduje po kociemu, jak to wiele osób mawia :)
ciasto przepyszne.... zrobiło furorę wśród rodziny w czasie świąt... zjedzone całe naraz tak każdy brał dokładkę....
Mazurek jest pyszny .Najlepiej smakuje drugiego dnia , ciasto jest wtedy mniej twarde .
Danie jest bardzo wykwintne w swoim smaku.Ze swojej strony dodałam zamiast mleka śmietanę i przyprawiłam trochę pieprzem.Rodzina zjadła ze smakiem :)
Sernik rewelacja!Polecam każdemu.A oto dowód jak bardzo jest puszysty
Poezja smaku!
Pyszniaste ciasto i szybkie w wykonaniu.Dodałam jogurt owocowy zamiast maślanki i aromat cytrynowy a górę "przystroiłam" lukrem :)
Dziękuję wam, drogie panie za miłe komentarze! :)
Dżanino, oficjalnie komentuję po degustacji - mazurek rewelacyjny!:) Mnie też urzekło ciasto maślane i będę wracała do przepisu nie tylko w czasie Wielkiejnocy. Dziękuję