Śliczny ten domek z jajeczkiem !
Po 45 minutach gotowania schab obejrzalam rano i był miekki, nie wymagał oczywiście dalszego gotowania. Ale dla nas był zbyt słony. Nie szkodzi, będę go podawała jako mięso do obiadu, podgrzewane w wodzie już bez soli.
Następnym razem na pewno pójdzie mi lepiej
welino ! dziękuje za miły komentarz, najważniejsze ,że d...a na swoim miejscu. Pozdrawiam
))
Mój pierwszy mazurek, zakończony happy endem! Ciasto i masa kokosowa przepysznie słodka, jak przystało na mazurka. Dziękuję za przepis i pozdrawiam autorkę!
Debiut mazurkowy zakończony sukcesem! Ciasto przepyszne, masa również. Słodziutki jak przystało jak na mazurka. Odtąd za sklepowego mówię- dziękuję.
Tobie autorko dziękuję za przepis i pozdrawiam świątecznie!
Zrobiłam, ale szczerze mówiąc nam nie du..y nie urywał. Jedliśmy po stokroć lepsze ciasta z malinami. Raczej więcej go.... niepopełnie. Pozdrawiam! ;)
Własnie wciagam kolejną porcję Twoich sledzi - przepyyyyyyszne! Troche sceptycznie na początku podchodziłam do przepisu bo rodzynki i koncentrat pomidorowy? - Jakos nie moje smaki - A tu masz niespodzianka:))
Bardzo smaczna ta rybka.Nie został nawet najmniejszy kawałeczek śledzia.Pozdrawiam .!
Zrobiłam szynkę wieprzową i kawałek karczku, dodałam też czosnek granulowany. Wyszło wszystko pyszne.!
Sernik bardzo dobry.!
Zrobiłam ciasto na święta, goście i domownicy zachwyceni.Super ciasto. !
Na święta również ją zrobiłam. Szybko się ją robi i jest smaczna. Polecam!
Pycha! Mięsko miękkie, kruche. To moj debiut z kaczką i zaliczony na plus!
Super przepis!Ciasto jest wilgotne, puszyste. To jest już mój ulubiony przepis na murzynka :-)