Ciasto dłuuugo czekało na swoją kolejkę ,w końcu upiekłam dzisiaj blaty miodowe, przekładać będę końcem tygodnia.Nic nie lepiło się do rąk,fajnie, cieniutko się rozwałkowało.
może głupie pytanie ale ile to jest 7dkg masła?
Bardzo lubię tą masę,robię ją od czasu do czasu.
Dzięki, już tylko 5 z 30 zostało - większość pożarta przez "małeludzie" podczas śniadania wielkanocnego w szkole :D
zaraz zabieram sie za pieczenie :) mam nadzieje,ze wyjda pyszne !
Jakie cudne ;))
Oczywiście pycha razem z żółtym ryżem z Twojego przepisu ;)
Zrobiłam , smaczna sałateczka. Tylko za mało jednak dałam serka topionego , bo tylko jeden , rzeczywiście muszą być przynajmniej dwa po 100 g ;) . I potwierdzam - strasznie ciężko się trze zamrożony serek ! :)
Mam pytania natury technicznej.
Czy ciasto nakładamy do papilotek i te później wstawiamy do otworów w specjalnej blaszce,czy papilotki bezpośrednio na płaską blachę do ciasta? Czy papilotki albo otwory w blaszce trzeba natłuścić?
Wreszcie wypróbowałam , bardzo smaczne . Cebulkę obsmażyłam razem z czosnkiem i imbirem ;) Pycha jedzonko!
Chcę na krówce zrobić bakaliową dekorację (patrz dzieci z mężem jak będę w pracy) i tu moja wątpliwość czy mogę ją wykonać dzień wcześniej i następnego dnia przed polaniem na kruchy spód podgrzać? Czy jak zastygnie to już nie da się jej doprowadzić do płynnego stanu??
Dzięki serdeczne za świetny a jakże prosty przepis! :) POLECAM!
Powiem jedno - PYCHA! :) Biszkopt robię ze swojego przepisu, reszta wg przepisy ZOSIEK! :)
Pyszna jest ta masa budyniowa! Ciasto będę piekła na... Wielkanoc bo już się nie mogą doczekać! :) Dzięki za świetny
Powiem jedno - PYCHA! :) Biszkopt robię ze swojego przepisu, reszta wg przepisy ZOSIEK! :)
Pyszna jest ta masa budyniowa! Ciasto będę piekła na... Wielkanoc bo już się nie mogą doczekać! :) Dzięki za świetny