Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Izma73

(2015-03-31 17:27)

 Ciasto dłuuugo czekało na swoją kolejkę ,w końcu upiekłam dzisiaj blaty miodowe, przekładać będę końcem tygodnia.Nic nie lepiło się do rąk,fajnie, cieniutko się rozwałkowało.

pa1982

(2015-03-31 17:16)

może głupie pytanie ale ile to jest 7dkg masła?

Izma73

(2015-03-31 17:04)

Bardzo lubię tą masę,robię ją od czasu do czasu.

Wkn

(2015-03-31 16:39)

Dzięki, już tylko 5 z 30 zostało - większość pożarta przez "małeludzie" podczas śniadania wielkanocnego w szkole :D

Fot. madziorek, Langosze
Langosze
81.1k
1.3k
177
madziorek
madziorek

(2015-03-31 16:33)

Ciesze sie bardzo ze przepis ma takie powodzenie!  pozdrawiam

madziorek

(2015-03-31 16:28)

zaraz zabieram sie za pieczenie :) mam nadzieje,ze wyjda pyszne !

makusia

(2015-03-31 16:17)

Jakie cudne ;))

asiuniasia

(2015-03-31 15:31)

Oczywiście pycha razem z żółtym ryżem z Twojego przepisu ;)

asiuniasia

(2015-03-31 15:28)

Zrobiłam , smaczna sałateczka. Tylko za mało jednak dałam serka topionego , bo tylko jeden , rzeczywiście muszą być przynajmniej dwa po 100 g ;) . I potwierdzam - strasznie ciężko się trze zamrożony serek ! :)

hanka

(2015-03-31 15:16)

Mam pytania natury technicznej.

Czy ciasto nakładamy do papilotek i te później wstawiamy do otworów w specjalnej blaszce,czy papilotki bezpośrednio na płaską blachę do ciasta? Czy papilotki albo otwory w blaszce trzeba natłuścić?

asiuniasia

(2015-03-31 14:44)

Wreszcie wypróbowałam , bardzo smaczne . Cebulkę obsmażyłam razem z czosnkiem i imbirem ;) Pycha jedzonko!

szelka

(2015-03-31 14:38)

Chcę na krówce zrobić bakaliową dekorację (patrz dzieci z mężem jak będę w pracy) i tu moja wątpliwość czy mogę ją wykonać dzień wcześniej i następnego dnia przed polaniem na kruchy spód podgrzać? Czy jak zastygnie to już nie da się jej doprowadzić do płynnego stanu??

renmar65

(2015-03-31 12:20)

Dzięki serdeczne za świetny a jakże prosty przepis! :) POLECAM!

renmar65

(2015-03-31 12:18)

Powiem jedno - PYCHA! :) Biszkopt robię ze swojego przepisu, reszta wg przepisy ZOSIEK! :)

Pyszna jest ta masa budyniowa! Ciasto będę piekła na... Wielkanoc bo już się nie mogą doczekać! :) Dzięki za świetny

renmar65

(2015-03-31 12:18)

Powiem jedno - PYCHA! :) Biszkopt robię ze swojego przepisu, reszta wg przepisy ZOSIEK! :)

Pyszna jest ta masa budyniowa! Ciasto będę piekła na... Wielkanoc bo już się nie mogą doczekać! :) Dzięki za świetny

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij