Oj, mój schabik wyszedł nawet smaczny ale niestety, jak to schab, suchy jak wiór. Nie będzie powtórki.
Dla mnie rozczarowanie totalne, po prostu niesmaczna ta surówka. Moi goście też niechętnie ją jedli.
Witam :-) Czy po tych 10 dniach i odcedzeniu należy wlać z powrotem do obierek, czy obierki już usuwamy, a fermentuje sam płyn? Z góry dziękuję za odpowiedź :-) Pozdrawiam Bobi :-
Stokrotka2003 cudne Tobie drożdżóweczki wyszły!
Szarlotka super, wszyscy sie zachwycali. Polecam naprawde warto
fajny pomysl :) czesto robie krokiety z farszem z pieczarek i sera zoltego bo takie sa najlepsze :) dzis sprobowalam w bułeczce i musze przyznac ze smaczne ale jednak wole tradcyjne krokieciki w nalesniczku :D maz nie lubi takich eksperymentow ale o dziwo mu smakowalo :P bede wracac do tego przepisu bo jest mniej czasochlonny.
Przepyszne sledziki. Dziekuje za udostepienie przepisu i pozdrawiam
Pyszne!!
pyszne ciasteczka i ekspreswe
elegancko w sam raz na Święta!
Pyszne :) Ale następnym razem zrobię z podwójnej porcji bo wychodzi ich zdecydowanie za mało ;)
No to już mam jakąś orientację. Na pierwszy raz wolę mieć porcję jednorazową - bo nie mam pojęcia jak "działa" tutejsza mąka żytnia i co mi z tego wyjdzie.
Myślę, że ukisi mi się bardzo szybko - na tej mojej mące żytniej. Nastawiłam dzisiaj zaczy na chleb zakwaszany z samej mąki żytniej - i już, po 4 godzinach pachnie dojrzałym zakwasem chlebowym. Nic - trzeba się brać za chleb...
na pewno 3 dni bo tyle u mnie wytrwał.
jak długo można przechowywać w lodówce ten sos??
Ok,dzięki za podpowiedź!!