Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

leszek

(2015-03-19 16:59)

Bardzo dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź,pozdrawiam!!!! 

iwciaG

(2015-03-19 16:11)

Oooo Cie Kręcę......!!! Czemu ja jeszcze tego nie widziałam....  W najbliższym czasie do przetestowania.... o cie kręcę...... będzie pysznie, już to czuję:))

lenka075

(2015-03-19 15:20)

Dżaninko, popełniłam pieczarki na swoje 40 urodziny, ale w tym wieku już pamięć nie ta i zapomniałam dodać opinię ;). A przecież wszyscy się zachwycali i mnie podziwiali , bo przecież mogłam kupić, a ja tak własnoręcznie zrobiłam i się napracowałam :) Natomiast dzięki Tobie wcale się nie narobiłam, bo pieczarki prawie same się poczyniły, a dobre wrażenie pozostało :))). Zamarynowałam je wcześniej i schowałam przed rodziną, żeby później tylko napakować serek ;) Pyszne wyszły.

lenka075

(2015-03-19 15:06)

Baaardzo się cieszę, że sałatka smakowała :) U nas zawsze jej jakoś mało..., albo chętnych za dużo ;) Czekam na opinie gości ;)

iwciaG

(2015-03-19 14:35)

Dżani, widocznie Ci się należało (skrzyczenie) A tarta baardzo apetyczna Cieszę się, że smakowała. Pozdrowionka :))

iwciaG

(2015-03-19 14:32)

GraziaK, tak chodzi o śmietanę gęstą, homogenizowaną 18% lub 12%

GraziaK

(2015-03-19 14:17)

śmietana kwaśna?

as

(2015-03-19 13:13)

Piekłam już wiele razy z różnymi dodatkami. Łatwe. Pyszne. Polecam

  

as

(2015-03-19 13:10)

Rok temu piekłam ten mazurek. Był pyszny.  Był to mój pierwszy mazurek. nigdy wcześniej nie piekłam ani nie jadłam. Polecam.

 

Dżanina Fonda

(2015-03-19 13:06)

Zeżarte bezzdjęciowo ale zapewniam, że przepyszne. Oczywiście na kruchym cieście... :)

Dżanina Fonda

(2015-03-19 12:54)

Skrzyczeli mnie... no to wstawiam komentarz

pysznepysznepyszne!

Dżanina Fonda

(2015-03-19 10:19)

Acha, dodam jeszcze, że na początku dodawałam do ciasta "na czubku noża" proszku do pieczenia, potem zrezygnowałam. Niemniej - można. 

Dżanina Fonda

(2015-03-19 10:17)

@kayunia - blaszkę zmierzę w domu i powiem, jakie ma wymiary (ale myślę, że starczy). Mleko daję, jakie mam - a mam najczęściej z Lidla w kartonie, myślę, że uda się z każdego, najwyżej trzeba będzie ciut dłużej pogotować. Butelkowe używałam i tez wychodziło. Gotowe jest natychmiast, możesz jeść jeszcze ciepłe. Ponieważ krówka jest gęsta, pod nią bakalie.... więc ciasto nie namaka i do ostatniego okruszka jest kruchutkie.

@pa1982 - zawsze robiłam ze zwykłej 450 do 650. Boję się, że krupczatka spowoduje, że ciasto całkiem się "posypie". Ja chyba bym nie ryzykowała.

@megi65 - też tak miewam :D

ekkore

(2015-03-19 03:40)

Najpierw miały być ruloniki, ale zajmowały za dużo miejsca. Więc rozwinęłam i ułożyłam na płasko. Drogo , ale przepysznie.

Basia z karczochami też wypróbuję. 

Stokrotka2003

(2015-03-19 00:12)

od momentu, kiedy pierwszy raz je zrobiłam minęło wiele miesięcy i na dobre zagościły w moim domu :) powiem jedno- są rewelacyjne!!!! dziękuję bardzo za przepis i z czystym sumieniem polecam :)))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij