Bardzo smaczne. Zamiast serka waniliowego dalam naturalny o obtoczyłam w zwykłym kakao, nie były dzieki temu zbyt słodkie. Polecam
Placki pyszne , miałam niezapowiedzianych gości na obiad i stąd ten pośpiech
.Nie dodałam oleju do ciasta ,bałam się że będą za tłuste . Do placków zrobiłam sos jogurtowo- czosnkowy surówkę z białej kapusty i brokułem , oczywiście proponowany przez Ciebie ketchup i majonez też podałam . Wszystkie placki zniknęły - podwójna porcja !! , mimo że wcześniej podałam zupę. Przepis poszedł w świat . Ślicznie dziękuję i pozdrawiam .
Młoda dziękuje za odpowiedź ,ale zrobiłam placki zanim mi odpowiedziałaś .
Mój błąd - sos przekleiłem z innego przepisu i przegapiłem boczek ;)
Uwielbiam ten przepis! Dzięki niemu pokochałam na nowo placki ziemniaczane. :) Sos jest przepyszny, choć go troszkę zmodyfikowałam. Robię go bardziej na ostro (dodaję troszkę pieprzu cayen lub ostrej papryki) i z dodatkiem kukurydz, którą bardzo lubię.
Jednym słowem SUPER! :D
Nie wiem gdzie zniknął Twój komentarz - w każdym razie w wykonaniu piszesz o boczku - więc się zapytałam
Warto wypróbowywać:)
Mega apetyczne :)
Psiuniu ! taką zazdrość to ja rozumie ))
Z boczkiem? Ja robię bez. Z boczkiem mam inny przepis - http://www.wielkiezarcie.com/recipe73286.html
Muszę spróbować tego sposobu. Pozdrowienia! ;)
A co z boczkiem?