Przepyszne zrobiłam na urodziny wszyscy się zajadali. Dziękuję za przepis.
Pyszna. Dziękuję za przepis i polecam innym do wypróbowania.
Jako początkująca mam pytanie. Czy można wyrobić ciasto przygotować chałkę odstawić , przykryć i dopiero upiec po 2 godzinach ? :)
Ale mam nadzieję że soli i pieprzu nie dałeś całego opakowania
Pozdrawiam.
Obiecane kulki z ryby w galarecie i sosem musztardowym Irenki. Pycha. A kulki robiła teściowa, więc umówmy się..... tez zjadłam.
Agusiu,smakowała nie tylko mnie,gościom też.:) Dzięki. Agnieszka
goplano cieszę się że skorzystałaś z przepisu i że cytrynówka smakowała
Franiu, bierz pod uwagę, że twoje przepisy czytają i odtwarzają kuchenni idioci. Chciałem dodać gałki muszkatołowej. Kupiłem opakowanie z 3 gałkami w postaci sporych kulek. Miałem wiedzy na tyle, żeby ją utrzeć, ale w przepisie było "gałka muszkatołowa" więc utarłem całą. (Informatyk w kuchni :) Dało się zjeść, ale waliło gałką jak cholera. Dopiera powtórka, już z odrobiną gałki, wyszła naprawdę pyszna.
Zmień proszę w przepisie na "szczyptę gałki" na wypadek gdyby znalazł się jakiś drugi idiota w tym kraju.
Pozdrawiam
Po oponkach został już tylko pusty talerz. Mam pytanie do autorki, w opisie piszesz żeby sodę wymieszać w mleku o którym nie ma mowy w składnikach, myślę że chodzi tu o to żeby dodać tylko troszkę mleka tak żeby się soda wymieszała i tylko nie wiem czy razem z sodą ma być też i proszek do pieczenia w tym mleku, bo przepis można zrozumieć na dwa sposoby (może dlatego mi surowe oponki nic nie wyrosły?). Teraz dopiero się zorientowałam że to mleko to chyba to zsiadłe lub jogurt, a ja oprócz jogurtu, dodałam trochę mleka, ale to i tak chyba nie ma znaczenia.
pyszna i superszybka zupka,w jednym dniu poszedł cały gar,dziękuję za przepis
Dziękuję bardzo za wyjaśnienie. Ja też mieszam różne smaki i czekam zawsze na reakcje... ale moich bliskich
.Pozdrawiam ))
Coś pysznego !!! Zrobiłam i już muszę robić znowu, dobrze że spróbowałam trochę bo zjedzone zostały błyskawicznie :)
SUPER PRZEPIS
To są smaki KWAŚNY GORZKI SŁODKI OSTRY SŁONY taka kolejność jest prawidłowa i nazywa się pięć przemian -polecam to tak jak z chemią smaki się mieszają i powstaje reakcja
Ja-żaba, fajnie, że się nie zniechęcasz :)
Piekłaś z owocami? Może dałaś ich za dużo? Może było za rzadkie i warto było dosypać kilka łyżek mąki? Może zbyt długo wyrastało przed pieczeniem, stało się za lekkie i przez to potem opadło?
Mam nadzieję, że następnym razem się uda!
Często robię takie tosty,z ostrzejszą wersją.Na słodko jeszcze nie robiłam,ale wypróbuję.