mniam mniam, palce lizac
robię też taką sałatkę, jest fajna, pozdrawiam
Dziś robię, właśnie kurczak stoi na gazie :) napiszę jak wyszło
Oczywiście,że można tylko zmieni to zupełnie smak i konsystencję sałatki.Ale próbować zawsze można :)
Witaj Właśnie gotuje ten sos ,pięknie pachnie.Sprobowalam jest bardzo ostry.Moj małżonek napewno nie będzie jadł. Następnym razem napewno dam mniej chilii.Warto było spróbować. Maria
Zastanawiam się czy można zetrzeć surowe buraki i dodać do zalewy , pogotowć z 20 min reszta przepisu bez zmian .
cieszę się że smakowały. Pozdrawiam
Ja też nie zawinęłam i troche mi nasiąknęło, ale wyszło ok..
niekoniecznie ja nie zawijałam
A to ciasto przed włożeniem do wody, trzeba zawinąć w folię?
Właśnie robię rogaliki![]()
Oj jak mi miło ...
Najlepszy sernik jaki jadłam,dziękuję ze przepis
Bardzo słodkie ciasto. BARDZO PYSZNE CIASTO :) Ja dodałam do masy kajmokowej dodatkowo 5 łyżek ajerkoniaku...
Nigdy do biszkoptu nie dodaje ,żadnych zapachów , aromatów, soczków czy skórek. Biszkopt to moje tło ... daje fory kremom , masom czy musom. Hmm mąż coś piska ....''spróbuj masy truflowej '' ...tiaaa ale biszkopt klasyczny jest za delikatny.
Tak tylko marzę w kierunku biszkoptu orzechowego, grylażowego .... )))