Ciasteczka przepyszne. Kruche, delikatnie waniliowe.Moja szpryca/kupiona w sklepie z używanym niemieckim sprzętem gospodarstwa domowego/ ma kilkanaście nakładek. Dzięki nim mam smaczne, piękne świąteczne słodkości. Do ciasta dodałam odrobinę kurkumy po to ,aby uzyskać lekko żółty kolor. Dziękuję za przepis.
Pyszna babka. Jednak zredukowałam trochę ilość mąki - 1,5 szkl m. pszennej i 0,5 szkl m. ziemniaczanej.
bardzo smaczne ciasteczka, zrobiłam w wersji próbnej bez żadnych dodatków, na pewno wrócę jeszcze do tego przepisu :)
Zrobiłam kilka słoiczków, przy okazji podziału mięsa z połówki....wieprzka.Mięso trochę mi się spiekło z góry,bo piekłam też bigos z piekarnika,za jednym zamachem.Bardzo fajny pomysł z tymi skórkami.Gdyby nie one, mięso było by bardziej przypieczone.Dzięki za przepis.
Fajny przepis, już wiem co przygotuję synowi do szkoły, część obtoczę w orzeszkach.
Zwykły ryż nie wymaga namaczania. Wystarczy tylko wcześniej dokładnie wypłukany ryż wsypać do lekko osolonego wrzątku i po zagotowaniu zmniejszyć temp. tak aby tylko się delikatnie pyrkał, lub - ja tak robię - po zagotowaniu się ryżu zawijam go w ręcznik i wkładam go pod kołdrę. po 20 - 30 min. też jest miękki. Ryż nie lubi jak się go miesza, wtedy właśnie się skleja i się rozlatuje. Jak się da za dużo wody też się rozleci. Proporcje 1 szkl. ryżu na 2 szkl. wody.
Pyszne pierniczki :D
Zainspirowałam się tym przepisem i wyszła pyszna zapiekanka! :)
yennefer, a dałaś go na folię czy coś? musisz mieć druga osobę do pomocy , albo na dlugich nożach, oj ciężko może być ale głowa do góry, dasz radę :), napisz jak Ci poszło.
Przypadkowo znalazłam ten przepis, mnie nazwa z prosektorium absolutnie nie przeszkadza,tak zapisuję ją póki co na kartce, jak zrobię to ocenię i wtedy pod ta nazwą zapisz e w moim magicznym kajeciku :)
Ile sztuk wychodzi mniej więcej??????
3 szklanki mleka na dwie szklanki mąki? nie za dużo? (pytam poważnie, bez przytyków - jestem początkująca w ciastach pierogowych :)
heiworth - naprawdę warto :) Koniecznie napisz o swoich wrażeniach!
Serniczek bardzo dobry. Jest łatwy w robieniu i pyszny w smaku.