Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

martas81

(2014-12-12 20:12)

Ciasteczka naprawdę rewelacyjne, kruche i bardzo smaczne :) 

Kicia150

(2014-12-12 20:03)

Jeśli nie margaryna to jakie masło? Ja używam masła roślinnego w kostce,ale bardzo się popsuło w ostatnim czasie i mam kłopoty z kupnem jego.

Herbaciana

(2014-12-12 19:54)

Wczoraj późnym wieczorem popełniona, dzisiaj zjedzona, a konsumenci proszą o powtórkę. Bardzo dobra i tak wspaniale chrupie żurawina<dodawałam własną, więc nie wiem, czy tak samo zachowuje się "sklepowa">.

pasia50

(2014-12-12 19:35)

Kapusta kwaszona jest zakwaszana octem a jak zrobisz sama kapuste to jest kiszona.

Krystyna911

(2014-12-12 19:33)

Ania 205, a własnie, że jest różnica pomiędzy takimi kapustami : Kapusta kiszona a kapusta kwaszona

Tekla

(2014-12-12 19:12)

Galaretkę gruszkową dzisiaj kupiłam w Kauflandzie.

heiworth

(2014-12-12 18:32)

To jest mój bardzo ulubiony sposób na łososia  !!! uwielbiam  :)

ania205

(2014-12-12 18:03)

milunia... a czym się różni kapusta kiszona od kwaszonej? bo ja  poszatkowałam do słoi..i nie wiem czy ona się tam kisi czy kwasi? pozdrawiam)

makowap

(2014-12-12 17:10)

Przepis super!!!

Smakowało, dodałam jeszcze zielonej pietruszki.

Ryż w tej wersji bardzo smaczny.

Pielgrzym

(2014-12-12 16:50)

Krem wyszedł jak bita śmietana... która już stoi godzinę i całe powietrze z niej zeszło. Za pierwszym razem tylko zmarnowałem składniki, że już o paskudnym posmaku mąki nie wspomnę. Za drugim razem użyłem połowę mleka i dopiero się udało i to bez mąki. Jeśli już chcecie na upartego robić z dwóch szklanek mleka to potrzebne będą dwa budynie i dwie margaryny. 

Fot. Wkn, Pierniczki pyszne
Pierniczki pyszne
721k
2.5k
542
Wkn
bogdzia

(2014-12-12 16:45)

Ja zawsze dodaję trochę kakao

milunia

(2014-12-12 16:42)

Kapusta kaloryczna ale bardzo dobra:)Nawet nie trzeba jej płukać,wychodzi w sam raz ,oczywiście jeżeli używa się kapusty kiszonej a nie kwaszonej:)

popo4683

(2014-12-12 16:18)

Zrobiłem pasztet przepyszny dodałem 2 garści suszonych grzybów które gotowałem w bulionie grzyby przemieliłem w maszynce a bulion po grzybach wlałem do pasztetu cały aromat grzybów całość dałem do jednej formy piekłem długo pod folią sreberkiem a na koniec 25 minut bez foli aby się przypiekł.Wyszedł super pasztet wilgotny PRZEPYSZNY 

Fot. Wkn, Pierniczki pyszne
Pierniczki pyszne
721k
2.5k
542
Wkn
Michelinee

(2014-12-12 15:52)

Hej, czy mogę dodać do ciasta troszkę kakao by były one  troszkę ciemniejsze? 

Ada2012

(2014-12-12 15:34)

Zrobione, spróbowane, rzeczywiście smakują trochę bardziej jak w restauracji niż w domu :)) Mama nigdy nie dodawała nic poza mięsem, bułką i miksem różnych przypraw. Taka wersja też mi smakuje, pozdrawiam :) 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij