Jeśli nie margaryna to jakie masło? Ja używam masła roślinnego w kostce,ale bardzo się popsuło w ostatnim czasie i mam kłopoty z kupnem jego.
Wczoraj późnym wieczorem popełniona, dzisiaj zjedzona, a konsumenci proszą o powtórkę. Bardzo dobra i tak wspaniale chrupie żurawina<dodawałam własną, więc nie wiem, czy tak samo zachowuje się "sklepowa">.
Kapusta kwaszona jest zakwaszana octem a jak zrobisz sama kapuste to jest kiszona.
Ania 205, a własnie, że jest różnica pomiędzy takimi kapustami : Kapusta kiszona a kapusta kwaszona
Galaretkę gruszkową dzisiaj kupiłam w Kauflandzie.
milunia... a czym się różni kapusta kiszona od kwaszonej?
bo ja poszatkowałam do słoi..i nie wiem czy ona się tam kisi czy kwasi? pozdrawiam)
Przepis super!!!
Smakowało, dodałam jeszcze zielonej pietruszki.
Ryż w tej wersji bardzo smaczny.
Krem wyszedł jak bita śmietana... która już stoi godzinę i całe powietrze z niej zeszło. Za pierwszym razem tylko zmarnowałem składniki, że już o paskudnym posmaku mąki nie wspomnę. Za drugim razem użyłem połowę mleka i dopiero się udało i to bez mąki. Jeśli już chcecie na upartego robić z dwóch szklanek mleka to potrzebne będą dwa budynie i dwie margaryny.
Ja zawsze dodaję trochę kakao
Kapusta kaloryczna ale bardzo dobra:)Nawet nie trzeba jej płukać,wychodzi w sam raz ,oczywiście jeżeli używa się kapusty kiszonej a nie kwaszonej:)
Zrobiłem pasztet przepyszny dodałem 2 garści suszonych grzybów które gotowałem w bulionie grzyby przemieliłem w maszynce a bulion po grzybach wlałem do pasztetu cały aromat grzybów całość dałem do jednej formy piekłem długo pod folią sreberkiem a na koniec 25 minut bez foli aby się przypiekł.Wyszedł super pasztet wilgotny PRZEPYSZNY
Hej, czy mogę dodać do ciasta troszkę kakao by były one troszkę ciemniejsze?
Zrobione, spróbowane, rzeczywiście smakują trochę bardziej jak w restauracji niż w domu :)) Mama nigdy nie dodawała nic poza mięsem, bułką i miksem różnych przypraw. Taka wersja też mi smakuje, pozdrawiam :)