Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

grelcia

(2014-12-12 14:59)

ja zawsze zamrażam pierożki surowe,deskę podsypuję dobrze mąką aby sie nie przykleiły od spodu i wkładam na chwilę do zamrażalnika zeby troszkę stwardniały,następnie przesypuję do woreczków :) nigdy nie rozklejają się podczas gotowania :)

ekkore

(2014-12-12 14:53)

Ryż to pijak wielki - i wypije każdy płyn. Coś wykombinuję, może nawet szybko - bo przed wyjazdem mam do zutylizowania sporo pomidorów.

jolcia_fasolcia

(2014-12-12 14:36)

Bardzo dobre ciasteczka do herbaty czy kawy. Polecam 

anusia_m

(2014-12-12 14:15)

Przepyszne! Dałam 100g cukru i 2 łyżki miodu. Z lukru zrezygnowałam, bo jak dla nas są wystarcząjąco słodkie, a ja za lukrem nie przepadam.

janeczka669

(2014-12-12 13:28)

WS szkl 250 ml.

W innych przepisach Megi podaje właśnie taką pojemność więc tu z pewnością nie zrobiła wyjątku:)

iwciaG

(2014-12-12 13:00)

Niesamowite!!! Nie myślałam, że jeszcze mnie jakieś tam ciasto na pierogi zaskoczy, a tu Łaaaałł!!! Superaśne i proste w ,,obsłudze" Dzięki za przepis. Robiłam ruskie z moim nowym, ulubionym ciastem

kasiachodziez

(2014-12-12 12:53)

Bigos-dzień trzeci,smakuje wspaniale ale dwa dni by mu w zupełności wystrarczyły,dzisiaj dolałam wodę z odciśniętej kapusty bo lekko smak stracił w porównaniu z tym co było drugiego dnia.

W każdym razie polecam bigos z piekarnika od teraz będę tylko w ten sposób go robić.

Wkn mam nadzieje że nie masz mi za złe że na bieżąco komentowałam twój przepis.

makusia

(2014-12-12 12:16)

Uzupełniłam, dziękuję za czujność ;)

Iwek

(2014-12-12 11:19)

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie jajek w budyniu.

mggi63

(2014-12-12 10:28)

Zgadza się.Do zupy czy sosu owszem ale do sałatki raczej bym nie dodawała bo to już nie to

lidka315

(2014-12-12 09:19)

renataz36 moim zdaniem to już nie to samo,kiedyś tak zrobiłam i pieczarki były zjadliwe ale straciły swoja chrupkość i pierwotny smak.

renataz36

(2014-12-12 08:47)

Kochani planuję zrobić tę sałatka na święta... powrót z sentymentu i smaku :) Podpowiedzcie czy można wcześniej obgotować pieczarki i zamrozić? Nie podejdą zbytnio wodą?

Smosia

(2014-12-12 08:27)

Wrzucam źródło inspiracji (tutaj, bo nie chcę zawracać głowy Adminom przed Świętami), żeby nie było "niedomówień":

http://gotowanie.onet.pl/przepisy/ciasto-na-pierogi-lub-uszka-uniwersalne,95442.html

"Podglądałam" też Makłowicza, Okrasę i moją Mamę w przy stolnicy (ja pilnowałam głównie gotowania i wybierania piergali). :)))

Smosia

(2014-12-12 08:18)

Krystyna911 dziękuję za fotkę z cudnymi pierogami, moje nie mają aż tak wyszukanych zdobień. Pozdrawiam.

Lucylla

(2014-12-12 06:52)

Ciasto na pierogi-IDEAŁ! Mój men pałaszował pierogi, że hej! Nie mógł wyjść z podziwu, że mogą być takie miękkie i pyszne. Nie sklejały się...

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij