Do wzmocnienia kolorku dobry jest olej o wyrazistej barwie (u mnie rzepakowy, tłoczony na zimno - jest ciemno złocisty i pogłębia żółtkowy - jajeczny odcień). Oleje rafinowane są dużo jaśniejsze i jakby mniej "oleiste".
Napisz proszę jak wyszło u Ciebie to wielojajeczne ciasto.
Mam pytanie jaka objetość szklanki
Ciemny chleb posmarowany serkiem i na to Twoja papryka:)ostatnio tylko to mi smakuje:)pyszności.
Zrobione, zjedzone, bardzo dobre, choć nie powiem, żeby mnie powaliło na kolana, ale to z pewnością moja wina, bo nie dodałam wszystkich koniecznych przypraw ( np. passatę zamiast koncentratu). Przepisowi nic do zarzucenia :)
Dziękuje i cieszę się że smakowała :) Pozdrawiam cieplutko :) SMACZNEGO
W takim razie u mnie również będą z tego ciasta pierogi wigilijne, lubię żółte i średnio miękki. Dzięki!
Z miłą chęcią bym zjadła :)
Kolorystycznie w sam raz na Boże narodzenie. Cudny:)
O, dziękuję za szybką odpowiedz :)
Już napisałam do "autorki" Czekam na odpowiedź.
Kiedyś prosiłam, aby mnie informować o takich sytuacjach na priwa.
standardowa blaszka 12 szt.
Ile sztuk wychodzi z podanej porcji?
Drugi dzień bigosu w piekarniku,zapach obłędny,smakuje wyśmienicie,dodałam dwie łyżki czystego smalcu cdn.
Uwielbiam, ja dodaję jeszcze pieczarki, pycha;)
Juz kolejny raz korzystam z twojego przepisu . Jak dla mnie super !!! Tylko ja nie rozwałkowuję tak cienko, u mnie rodzinka lubi jak faworki maja trochę ciałka :D . Polecam serdecznie ten przepis .