Nie są ani troszkę twarde (białko jest tylko jedno, a to ono utwardza ciasto). Zmiękcza je i masło i olej. Nam smakowały i chyba właśnie z tego ciasta ulepię w tym roku uszka i pierogi (próbę przedświąteczną przeszły na 5+). Pozdrawiam.
Nawet na dole jest to samo zdjęcie.
http://www.mojegotowanie.pl/zapiekanki/zapiekanka_z_makaronem_kurczakiem_i_warzywami
http://www.kropkatv.pl/kuchnia/dania/zapiekanka_z_makaronem_kurczakiem_i_warzywami.html
Nawet wydaje się, że na WŻ jest autor tamtego przepisu.
Właśnie takiego przepisu potrzebowałam :)
Super przepis, smakiem trafia akurat w nasz klimat :), będę z niego często korzystała
Moje pierwsze w życiu pierniczki i wybrałam ten przepis nie zawiódł mnie wyszły super pierwsza porcja zrobiona na próbę zniknęła szybko,drugą zrobiłam i już schowałam na święta mam nadzieję że nie będę musiała robić po raz trzeci.POZDRAWIAM I ŻYCZĘ ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT
Omlet fantastyczny.
Dałam tylko cebulkę i parówki i zapiekłam z serem.
Ten przepis można wykorzystać do wyczyszczenia lodówki.
Pycha ![]()
Ja też poproszę Autorkę o zmianę wyrażenia ,,na paznokieć" na inną miarkę. Moja córka tego nie rozumie a i ja nie bardzo:-)
Ile wody? tam mniej więcej....
Pierniki mozna przechowywać bardzo długo w puszce hm ... tygodniami a nawet więcej:) pierniki warto piec wczesniej żeby zaoszczędzić sobie pracy przed samymi świetami i dać im czas na zmiekniecie
Iwcia, zgadza sie...nawet te same fotki.
Witam, bede sie zabierac za pieczenie wkrotce i mam pytanko: ile trzeba piec? Jak dlugo? Do lekkiego zrumienienia tzn 15 minut?? I po upieczeniu jest napisane,zeby odstawic na kilka dni czy 3 dni wystarczy?
Zrobione, jeszcze nie udekorowane, ale nie zaszkodzi im poczekać. Wyszły dokładnie 53 sztuki, dość spore według mnie. Pozdrawiam :)
Dziękuję Wam dziewczyny. Bardzo miłe z Was kobitki)))
Kromag ! Dziękuję za opinie ...chyba domownicy nie mają pokaleczonych paluszków, bo tego nie chciałabym ..
Basiu19 ! Dobrze myślisz, już uściśliłam przepis. Powodzenia ale co ja pisze, Tobie zawsze i wszystko w kuchni wychodzi
.
Pa ! Możesz taka jak sugeruje Basia .. bez spodu ale nie rób sobie zachodu , herbatniki do formy i po .. zawodach .. ))
Pyszny