Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

MonikaS.

(2014-12-12 01:48)

Ciasto robiłam wielokrotnie. Jest pyszne, łatwe i szybkie. Używam jednej miski i jednej szklanki. Polecam serdecznie.

Ada2012

(2014-12-12 01:15)

Co to za włoskie ciasto?

Masz może zdjęcie?

fidrygalka

(2014-12-11 23:09)

Miąższ to ja bym zmiksowała, posoliła leciutko i wychłeptała z wielką przyjemnością ale można też bez solenia zamrozić i zrobić zupkę pomidorową, dodać do sosów różnych. Do farszu bym raczej nie dawała bo ryż może się zrobić wodnisty i rzadki.

pumka8

(2014-12-11 22:24)

Uwielbiamy to ciasto. Musi pojawić się znów na świątecznym stole.

Paszczakowa

(2014-12-11 22:12)

Fajnie, że smakowało. Ciasto było potrzebą chwili, wrzuciłam, co miałam i wyszło całkiem dobre. Przypomniałam sobie o nim w zeszłym tygodniu i goście pytali, co to za kropki w tym cieście :)

Paszczakowa

(2014-12-11 22:10)

Odpowiedź "rychło w czas" hehe Nie używam termoobiegu do ciast, u mnie stary niemiecki piekarnik i może dlatego ma taką moc ;)

soneti

(2014-12-11 21:41)

Bardzo się cieszę, że przepis "służy" również innym :) 

soneti

(2014-12-11 21:38)

Ilość masła: pół łyżeczki 

Jeśli natomiast chodzi o wodę ....to zależy od rodzaju mąki ...nie umiem teraz podać dokładnych proporcji...przy następnym robieniu pierogów postaram się odmierzyć ilość wody i wtedy uzupełnię przepis. (wodą trzeba zaparzyć mąkę / wlewamy jej tyle, żeby nie było widać "surowej mąki"). 

Ada2012

(2014-12-11 21:21)

Zrobione, zjedzone, ale jakoś nie powaliły, pewnie dlatego, że dodałam za mało cynamonu i trudno było go poczuć :/ następnym razem dodam więcej cynamonu i cukru :)) Pozdrawiam

Dżanina Fonda

(2014-12-11 21:20)

Ho, ho, ho...czekam na zdjęcie i siupam do ulubionych.

danad

(2014-12-11 20:53)

Super sałatka zrobiłam na imprezkę :) gościom smakowała :) POLECAM!!!!!!

asik5

(2014-12-11 20:23)

Roladka wygląda obiecująco,zamierzam zrobić na Wigilie.(trochę się boje czy mi wyjdzie)?

Krystyna911

(2014-12-11 20:20)

ja też robię na pierogi ciasto z jajkiem oraz z masłem i odrobiną oleju. Jeszcze nigdy nie było twarde po ugotowaniu. Jest takie lekko al dente. 

 

ekkore

(2014-12-11 20:13)

A co z miąższem z pomidorów? Wywalić szkoda. Można go pokroić i dodać do ryżu?

donia-jimmy

(2014-12-11 19:58)

Niesamowite :) przepyszne :) idealne :) wspaniale :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij