Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

renataz36

(2014-12-09 12:06)

Wykonałam wczoraj pasztecik z zapasów mięsa po rosołowego + podgardle i wątróbka drobiowa. Wyszło mi tego..... nooo dużo haha. Pasztecik pycha trochę zjemy reszte zamrożę na święta będzie jak znalazł. Pycha i wspaniałe wykorzystanie mięsa z rosołu

janeczka669

(2014-12-09 11:10)

Dziamulka nie pozwól mu aż tak urosnąć przed pieczeniem. Zauważyłam, że gdy pozwolę chlebowi trochę za dużo podrosnąć przed pieczeniem to później w pieczeniu opada.

Z proporcji wynika,  że ciasto na ten chleb jest dość wolne. Spróbuj też może dołożyć kilka łyżek mąki. Krysia może używać innej i tu też może być przyczyna bo mąka mące nierówna.

Z pewnością metodą prób i błędów dojdziesz do ideału tylko się nie zniechęcaj i próbuj do skutku:)

janeczka669

(2014-12-09 10:59)

Megi zrób fasolkę szparagową " po bretońsku" bardzo smaczna wychodzi :)

Agapis

(2014-12-09 10:22)

Upieczony, pachnie w całym domu. W tym roku zrobiłam 6 placków, zawijam w ściereczkę i niech leżakują sobie.

Fot. megi65, Sernik Zosi
Sernik Zosi
225k
683
169
megi65
megi65

(2014-12-09 06:18)

Basiu ! Cieszę się,że sernik udał się i smakuje . O ser niemiecki jestem spokojna jest tam '' ser w serze'' , celowo podałam w przepisie producenta , bo niektóre ''pudełkowe '' twarogi to tylko mleko zemulgowane z dodatkami, które mają przypominać smak twarogu, niestety . Basiu pozdrawiam Was serdecznie ))

Zgrywuska

(2014-12-09 05:20)

bardzo zaciekawil mnie przepis a jaka to ma byc smietana to znaczy ilu procentowa ?

Basialis

(2014-12-08 23:21)

To fakt, ze sa malutkie, ale jakie pyszne.Strogonowa w nich podalam.Pierwsze wyszly troche koslawe,,,,,,,,,,,,,,moj blad, nastepne beda piekne.

Fot. megi65, Sernik Zosi
Sernik Zosi
225k
683
169
megi65
Basialis

(2014-12-08 23:15)

Madziu,przekaz Zosi ze nawet z niemieckiego serka pyszny wychodzi.Upieklam go na barborkowa imprezke i nic nie zostalo.

wasylus78

(2014-12-08 22:43)

Doskonaly przeis szukalem jakiegos pomyslu co mozna zrobic z raja i nic lepszego wnie znalazlem polecam

Lucylla

(2014-12-08 22:23)

Fasolkę solę pod koniec gotowania. Gdzieś o tym przeczytałam...

mru

(2014-12-08 22:10)

@basia19 - pod listą składników masz wskazówki dotyczące budyniu. Do masy należy dodać gotowy budyń. Należy go przygotować z mniejszej ilości mleka żeby był wystarczająco gęsty. Więc jeśli producent na opakowaniu zaleca by przygotować go z 500 ml mleka, przygotuj go z 350 ml :)

pandora

(2014-12-08 22:02)

Jeśli się obawiacie surowych żółtek, to można przecież ubić na parze na gorąco - trochę więcej roboty co prawda, ale tego smaku nie da się zastąpić niczym innym (moim zdaniem).p.

bogdzia

(2014-12-08 21:15)

Megi, jedyne co przychodzi mi do głowy, to nie-fasolę po bretońsku zrób z soczewicy, ona z rodziny bobowatych 

kokoszka

(2014-12-08 21:12)

w planach jest na jutrzejszy obiad odezwe sie jsak smakowło

magpie101

(2014-12-08 21:01)

Ciasto powinno byc lepkie, moje sie nie kruszy jedynie co roku ma inna twardosc (zalezy jak bardzo miod jest plynny). Ja nie wyrabiam dlugo, porzadnie wyrabiam przed samym walkowaniem ale nie w calosci tylko dziele na kilka czesci aby bylo mi wygodniej. Ciasto podczas wyrabiania przed walkowaniem pod wplywem cieplych dloni robi sie bardzo elastyczne.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij