Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Dżanina Fonda

(2014-12-08 18:24)

Miło mi bardzo, że smakują.

Martok -oczywiście, że możesz.

Basialis - też muszę spróbować z octem balsamicznym. :)

irena757

(2014-12-08 17:43)

na jakiej wielkości blachę jest to przepis?

Ewelinka_inka

(2014-12-08 17:00)

bella  jak chcesz możesz je po upieczeniu zlepić marmoladą -do surowego ciasta raczej będzie trudno  chyba że zrobisz cos w rodzaju pieroga.

patrycja1

(2014-12-08 16:59)

Ekkore, zastanawiam się czy mogę tym nadziać gęś?  Powiedz jeszcze, ile szt tej bułki trzeba pokroić? 

Ewelinka_inka

(2014-12-08 16:58)

Wszystkie składniki się zgadzają - masa nie wychodzi rzadka (ważne by zmiksowana masa miodowo-ziemnaczana była zimna).Polecam

Izma73

(2014-12-08 16:42)

Moja rodzinka niestety ma dłuuuugie zęby na leniwe pierogi,dlatego zrobiłam tylko dla siebie.Bardzo dobre.Moja mama robiła z kaszą manną,tylko nie wiem czy wtedy nie muszą się gotować trochę dłużej.

gabigold

(2014-12-08 16:36)

Pieczarki bardzo smaczne, polecam.

Izma73

(2014-12-08 16:29)

Bardzo dobry piernik, pulchny,smaczny,wysoki.Piekłam już kiedyś prawie identyczny, z innego przepisu,ale nie mogę znaleźć,tamten był przekładany masą budyniową i powidłami.Obie wersje fantastyczne.

cleo1201

(2014-12-08 15:54)

Świetny przepis!

ekkore

(2014-12-08 15:13)

Na przepis natrafiłam w komentarzach. Od razu kupiłam pieczarki. Wczoraj była premiera - rano nastawiłam, na późny obiad mieliśmy gotowe. Super!!! Prawie wszystkie zniknęły nie wiadomo kiedy. I tylko zdziwienie - to my tyle pieczarek zjedliśmy.

Zastanawia mnie czy w ten sam sposób można zrobić ogórki pokrojone w plastry (aby były leciutko zamarynowane i tylko na jeden obiad - czy się rozciapią w trakcie tego gotowania.

ekkore

(2014-12-08 15:07)

We wstępie do przepisu napisałam. East Carolina to oficjalne określenie okolic w których mieszkam - łącznie z kliniką medyczną, uniwersytetem i drużyną footbolową. Nie wiem czy w całej Karolinie pieką farsz osobno - tutaj jest to bardzo popularne.

Fot. angel@, Biała dama
Biała dama
40.8k
297
16
angel@
SŁAWKA

(2014-12-08 14:50)

Budyń nie będzie rzadki jeżeli najpierw zagotuje się cukier  z mlekiem i dopiero wtedy wleje się rozpuszczony proszek budyniowy.

zan

(2014-12-08 14:29)

Rewelacja, sos idealnie przyprawiony, szybko się robi, jednym słowem pychotka 

Fot. angel@, Biała dama
Biała dama
40.8k
297
16
angel@
agga_s1

(2014-12-08 14:03)

Robiłam te ciasto i jedyny minus, który mi nie wyszedł to masa budyniowa. Gotując budyń z cukrem jest bardzo lejący i nawet gdy utarłam z masłem budyń się nie trzymał. Moja rada ugotować budyń bez cukru i ucierając ostygnięty budyń z masłem dodać powolutku cukier puder. Na wierzch posypałam podsmażone wiórki kokosowe na maśle ( ostudzone). Robiłam masę budyniową z cukrem dwa razy z różnych budyniów (firma) i niestety wychodziło tak samo . A robię masę budyniową bez cukru i jest idealna , natomiast nie jest słodka. Masa serowa jest pyszna. A dlaczego masa budyniowa się mi wylewa?

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
Ksena31

(2014-12-08 12:25)

Wygląda bardzo smacznie. Muszę spróbować

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij