Miło mi bardzo, że smakują.
Martok -oczywiście, że możesz.
Basialis - też muszę spróbować z octem balsamicznym. :)
na jakiej wielkości blachę jest to przepis?
bella jak chcesz możesz je po upieczeniu zlepić marmoladą -do surowego ciasta raczej będzie trudno chyba że zrobisz cos w rodzaju pieroga.
Ekkore, zastanawiam się czy mogę tym nadziać gęś? Powiedz jeszcze, ile szt tej bułki trzeba pokroić?
Wszystkie składniki się zgadzają - masa nie wychodzi rzadka (ważne by zmiksowana masa miodowo-ziemnaczana była zimna).Polecam
Moja rodzinka niestety ma dłuuuugie zęby na leniwe pierogi,dlatego zrobiłam tylko dla siebie.Bardzo dobre.Moja mama robiła z kaszą manną,tylko nie wiem czy wtedy nie muszą się gotować trochę dłużej.
Pieczarki bardzo smaczne, polecam.
Bardzo dobry piernik, pulchny,smaczny,wysoki.Piekłam już kiedyś prawie identyczny, z innego przepisu,ale nie mogę znaleźć,tamten był przekładany masą budyniową i powidłami.Obie wersje fantastyczne.
Świetny przepis!
Na przepis natrafiłam w komentarzach. Od razu kupiłam pieczarki. Wczoraj była premiera - rano nastawiłam, na późny obiad mieliśmy gotowe. Super!!! Prawie wszystkie zniknęły nie wiadomo kiedy. I tylko zdziwienie - to my tyle pieczarek zjedliśmy.
Zastanawia mnie czy w ten sam sposób można zrobić ogórki pokrojone w plastry (aby były leciutko zamarynowane i tylko na jeden obiad - czy się rozciapią w trakcie tego gotowania.
We wstępie do przepisu napisałam. East Carolina to oficjalne określenie okolic w których mieszkam - łącznie z kliniką medyczną, uniwersytetem i drużyną footbolową. Nie wiem czy w całej Karolinie pieką farsz osobno - tutaj jest to bardzo popularne.
Budyń nie będzie rzadki jeżeli najpierw zagotuje się cukier z mlekiem i dopiero wtedy wleje się rozpuszczony proszek budyniowy.
Rewelacja, sos idealnie przyprawiony, szybko się robi, jednym słowem pychotka
Robiłam te ciasto i jedyny minus, który mi nie wyszedł to masa budyniowa. Gotując budyń z cukrem jest bardzo lejący i nawet gdy utarłam z masłem budyń się nie trzymał. Moja rada ugotować budyń bez cukru i ucierając ostygnięty budyń z masłem dodać powolutku cukier puder. Na wierzch posypałam podsmażone wiórki kokosowe na maśle ( ostudzone). Robiłam masę budyniową z cukrem dwa razy z różnych budyniów (firma) i niestety wychodziło tak samo . A robię masę budyniową bez cukru i jest idealna , natomiast nie jest słodka. Masa serowa jest pyszna. A dlaczego masa budyniowa się mi wylewa?
Wygląda bardzo smacznie. Muszę spróbować