Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
Kicia150

(2014-12-08 12:04)

Czy na wierzch można użyć mrożonych truskawek(odmrażaj je)? Wiem,że jagody i maliny mrożone nadają się,nic się z nimi nie dzieje i zachowują swój kształt,ale truskawki są większe i zastanawiam się czy się nie rozciapciają.

dagusia_29

(2014-12-08 10:18)

Ja robię prawie takie same ale bez pietruszki i są super. Ale może nie Twoj smak?? Nie wszystko wszystkim musi smakować :)

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
ciocia ula

(2014-12-08 10:11)

Nasz ulubiony o każdej porze roku , szczególnie jesienią na wspomnienie lata 

ciocia ula

(2014-12-08 10:06)

Rafał Kurek

(2014-12-08 09:51)

Ja zrobiłem i niestety nie smakowały, trzymałem się przepisu, ale nie wyszło...
Widzę, że innym smakuje, więc moze to moja wina:)
pozdrawiam. 

Rafał Kurek

(2014-12-08 09:32)

Taki błąd zrobić to trzeba być głąbem .

nata30

(2014-12-08 09:20)

ursula...gdybyś przeczytała przepis, to byś się dowiedziała, że wschodnia część Karoliny Północnej...

Mońcia

(2014-12-08 09:18)

angas79,pieczarki gotuje się krótko,10,góra 15 minut.Ja gotuję 10 minut.

ursula

(2014-12-08 08:57)

witaj ekkore,

jest South Carolina and North Carolina, ten przepis jest z East Carolina?

z poludnia, czy z polnocy?

to tak z ciekawosci :),

pozdrawiam

lolki-71

(2014-12-08 08:20)

Witam! Zrobiłam z karkóweczką i żeberkami. Goście zachwyceni:) Gorąco polecam!!!

Fot. lexi27, Sernik babuni
Sernik babuni
79.8k
579
33
lexi27
lolki-71

(2014-12-08 08:18)

Serniczek bardzo dobry, goście zachwyceni

akset

(2014-12-07 22:24)

jak co rok:) zrobione:) pyyyycha

carolotta

(2014-12-07 21:51)

szczypior można zastąpić porem, do ziemniaków pyszna :)

mariateresa

(2014-12-07 21:07)

Mam 2 przepisy na Rafaello -  jako tort i z biszkoptami na zimno,  ale w każdym kremie jest kokos w środku  -  a chodziło mi właśnie o to  "aksamitne nadzienie"  i kokos  tylko obficie na wierzchu -  jak w cukierkach.  Zrobię  duży w styczniu  ( bo my oboje Koziorożce) i wstawię fotki. Pozdrawiam Was wszystkie !

Smosia

(2014-12-07 20:43)

:) Dziękuję (ale z Ciebie błyskawica), może warto spróbować tych gotowców, skoro tak są chwalone ... Jak już dorosnę do tego wyzwania, to opiszę wrażenia smakowe/wzrokowe, swoje i reszty smakoszy. Pozdrawiam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij