Pyszny jest, polecam :)
iwciaG a gdzie kupiłas taką fajną szpryckę, jesli mogę zapytać ?
Dziękuję makusiu. Już wiem dlaczego on taki " ciemny i mokry" jak japoniec.:)
W książkowym przepisie autor nie podawał jaka ma być śmietana - ja użyłam 18%.
Czy te orzechy maja być mielone czy tylko posiekane?fajny przepis , mam go w ulubionych i chcę zrobić na próbę.
Niezmiennie od lat to mój przepis nr 1 na grochówkę
dzięki,dodałam ciemny ale osobiście miałam problem z cukrem bo zamiast się rozpuścić to on się zaczął na wierzchu karmelizować.Co zrobiłam niewłaściwie?
Pychotka, dzieki za przepis:)
andzik ! Widzę,ze lecisz hurtem
. Spokojnie blatom nic nie będzie ale trzymaj w chłodnym bezzapachowym miejscu . Pozdrawiam .. ))
andzik ..następny razem spróbuj z kminkiem ( na lepsze trawienie ) i chrzanem (pikantny posmak ) Dla mnie suuper barszczyk .. ))
Dziękuję Wam za wszystkie rady odnośnie kiszenia barszczu. Umiem ukisić barszcz i wiem już jak z niego ugotować barszczyk...
Wczoraj upieczony w ramach przedświątecznych degustacji..;) Przełożyłam powidłami śliwkowymi. Wilgotny i miękki, bardzo dobry.
Pierwszy raz w życiu kisiłam barszcz więc nie mam porównania jak to z innymi barszczami jest. Myślę,że się udał bo;
-nie śmierdzi
-ma piękny kolor
-jest gęsty ( taki rozrzedzony syrop)
- w smaku słodko kwaśny (bardzo dobry)
Nie dodawałam chrzanu ani kminku
Dziękuję za przepis
Megi, jeśli upiekę blaty w ten weekend to nie będzie za wcześnie? Mnie się wydaje ,że spokojnie wytrzymają do Świąt, ale wolę się upewnić? Muszę upiec 4 miodowniki..pozdrawiam