Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

makusia

(2014-12-09 18:10)

Pyszny jest, polecam :)

gabigold

(2014-12-09 18:02)

iwciaG a gdzie kupiłas taką fajną szpryckę, jesli mogę zapytać ?

janeczka669

(2014-12-09 17:45)

Dziękuję makusiu. Już wiem dlaczego on taki " ciemny i mokry" jak japoniec.:)

emocja

(2014-12-09 16:53)

W książkowym przepisie autor nie podawał jaka ma być śmietana - ja użyłam 18%.

heiworth

(2014-12-09 16:10)

Też zrobiłam i też nam smakują :) Będą powtórki

gabigold

(2014-12-09 15:38)

Czy te orzechy maja być mielone czy tylko posiekane?fajny przepis , mam go w ulubionych i chcę zrobić na próbę.

słodki buraczek

(2014-12-09 14:26)

Niezmiennie od lat to mój przepis nr 1 na grochówkę  

JoAnn67

(2014-12-09 14:19)

dzięki,dodałam ciemny ale osobiście miałam problem z cukrem bo zamiast się rozpuścić to on się zaczął na wierzchu karmelizować.Co zrobiłam niewłaściwie?

zan

(2014-12-09 13:55)

Pychotka, dzieki za przepis:)

megi65

(2014-12-09 12:33)

andzik ! Widzę,ze lecisz hurtem . Spokojnie blatom nic nie będzie ale trzymaj w chłodnym bezzapachowym miejscu . Pozdrawiam .. ))

megi65

(2014-12-09 12:31)

andzik ..następny razem spróbuj z kminkiem ( na lepsze trawienie ) i chrzanem (pikantny posmak ) Dla mnie suuper barszczyk .. ))

andzik.78

(2014-12-09 12:25)

Dziękuję Wam za wszystkie rady odnośnie kiszenia barszczu. Umiem ukisić barszcz i wiem już jak z niego ugotować barszczyk...

małpiatka

(2014-12-09 12:24)

Wczoraj upieczony w ramach przedświątecznych degustacji..;) Przełożyłam powidłami śliwkowymi. Wilgotny i miękki, bardzo dobry. 

andzik.78

(2014-12-09 12:19)

Pierwszy raz w życiu kisiłam barszcz więc nie mam porównania jak to z innymi barszczami jest. Myślę,że się udał bo;

-nie śmierdzi

-ma piękny kolor

-jest gęsty ( taki  rozrzedzony syrop)

- w smaku słodko kwaśny  (bardzo dobry)

Nie dodawałam chrzanu ani kminku

Dziękuję za przepis

 

andzik.78

(2014-12-09 12:09)

Megi, jeśli upiekę blaty w ten weekend to nie będzie za wcześnie? Mnie się wydaje ,że spokojnie wytrzymają do Świąt, ale wolę się upewnić? Muszę upiec 4 miodowniki..pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij