zobiłam, troszkę mi się spody przypaliły więc na drugi raz będę piec krócej, no i pyszne są!!! najlepsze po kilku dniach
Witam ser zrobiony i zjedzony pychotka,mało miseczki nie wylizali. Przepis powędrował w świat.
Pierwszy dzień bigosu w piekarniku zaliczony-zapach obłędny smak na razie się klaruje cdn.
Pa ! Droga Kobieto wszystko zależy od Twego ''chciejstwa''. Absolutnie nikt nie delektuje się spodem sernika , przynajmniej w tym przypadku nie odnotowałam. Machnij herbatniki maślane i po robocie . Pozdrawiam ))
Do bigosu nie dodajemy cebuli?
Bardzo delikatne naleśniki, dodałam trochę więcej mąki bo były z serem bałam się że się będą rozrywać przy nakładaniu farszu.Przepis polecam innym,a autorce dziękuje!
Bułki bardzo dobre. Dałam wodę zwykłą, bo nie miałam już z ziemniaków i nie wpłynęło to chyba na jakość bułeczek.
Super!!! Pozdrawiam
Keks przepyszny!!!!! Pozdrawiam
Nie wiem, dlaczego jeszcze nie ma opinii..Danie bardzo dobre!!! Będzie częstym gościem na moim stole, gdyż uwielbiam szpinak a to połączenie bardzo mi smakowało.
Megi,a ten spód z herbatników lub ciasteczek jak popełnić?
Czytam nazwę potrawy i zaraz sprawdzam czyj to przepis, jeszcze się nie pomyliłam, wiem, że to Twój. Dziękuję !
Wspaniały przepis na Wigilijny stół.
Największy smakosz i "znawca" barszczu na tej stronie
wczoraj go nastawił.Wygląda nieźle za kilka dni dam znać jak smakuje.
Dzięki)))
Zaczynam gotowanie do wielkiego naczynia wrzuciłam 3kg kapusty kiszonej i pół główki zwykłej boczek,żeberka,łopatkę przyprawy i wjechało do piekarnika cdn....