Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

pekatka

(2014-12-10 14:05)

zobiłam, troszkę mi się spody przypaliły więc na drugi raz będę piec krócej, no i pyszne są!!! najlepsze po kilku dniach

krysia50

(2014-12-10 13:45)

Witam ser zrobiony i zjedzony pychotka,mało miseczki nie wylizali. Przepis powędrował w świat.  

kasiachodziez

(2014-12-10 13:34)

Pierwszy dzień bigosu w piekarniku zaliczony-zapach obłędny smak na razie się klaruje cdn.

Fot. megi65, Sernik Zosi
Sernik Zosi
225k
683
169
megi65
megi65

(2014-12-10 13:03)

Pa ! Droga Kobieto wszystko zależy od Twego ''chciejstwa''. Absolutnie nikt nie delektuje się spodem sernika , przynajmniej w tym przypadku nie odnotowałam. Machnij herbatniki maślane i po robocie . Pozdrawiam ))

attena07

(2014-12-10 12:12)

Do bigosu nie dodajemy cebuli?

Krzysia17

(2014-12-10 12:08)

Bardzo delikatne naleśniki, dodałam trochę więcej mąki bo były z serem bałam się że się będą rozrywać przy nakładaniu farszu.Przepis polecam innym,a autorce dziękuje!

Agapis

(2014-12-10 12:00)

Bułki bardzo dobre. Dałam wodę zwykłą, bo nie miałam już z ziemniaków i nie wpłynęło to chyba na jakość bułeczek.

gałka87

(2014-12-10 11:46)

Super!!! Pozdrawiam

gałka87

(2014-12-10 11:38)

Keks przepyszny!!!!! Pozdrawiam

Kokosanka83

(2014-12-10 11:30)

Nie wiem, dlaczego jeszcze nie ma opinii..Danie bardzo dobre!!! Będzie częstym gościem na moim stole, gdyż uwielbiam szpinak a to połączenie bardzo mi smakowało.

Fot. megi65, Sernik Zosi
Sernik Zosi
225k
683
169
megi65
pa1982

(2014-12-10 10:33)

Megi,a ten spód z herbatników lub ciasteczek jak popełnić?

Rzymianka

(2014-12-10 10:23)

Czytam nazwę potrawy i zaraz sprawdzam czyj to przepis, jeszcze się nie pomyliłam, wiem, że to Twój. Dziękuję !

Wspaniały przepis na Wigilijny stół.

kasiachodziez

(2014-12-10 10:14)

Największy smakosz i "znawca" barszczu na tej stronie wczoraj go nastawił.Wygląda nieźle za kilka dni dam znać jak smakuje.

kasiachodziez

(2014-12-10 09:17)

Zaczynam gotowanie do wielkiego naczynia wrzuciłam 3kg kapusty kiszonej i pół główki zwykłej boczek,żeberka,łopatkę przyprawy  i wjechało do piekarnika cdn....

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij