Mmm, pychotki ,rewelacyjne!
Bardzo dobra
Pychota, zrobię na weekend.
Muszę wypróbować koniecznie.
Właśnie mialam ochotę na taką zupę, skorzystam z przepisu.
Robiłam już nie raz, polecam na różne imprezy.
Ciekawy przepis, może kiedyś wypróbuję.
Potwierdzam, pyszne,pyszne.
Przepis zapisuję do kolejki.
Wszystkie składniki mam ,dziś obiad mam z wczoraj, ale może jutro zrobię.
Oj,czekam już na pierniczenie, zawsze na koniec października przygotowuję ciastoz 3 porcji.
Super wygląda:)
Zmiana ,zamiast śliwek jabłka i rodzynki, co nie umniejsza w smaku, pychota i tyle. Polecam