Ciekawa sałatka, do kolejki.
Dziś po raz kolejny będę piekła to ciasto, oczywiście ze śliwkami;)
Jutro w planie ta szarlotka, tyle pozytywów, aż dziwne, że jeszcze nie zrobiłam. ;)
Robilam z podobnego przepisu, b szybko się robi.
Mmm,pyszne
Właśnie się pyrkoli moja adzika, fajny przepis. :)
Pierwsza klasa !!!
Fajny przepis na ciasto ,)
Dziś zrobilam takie buraki,tylko dalam więcej papryki. Ciekawe jakie będą.
Do kolejki;)
Bardzo dobre ciasto.
Witam, dzisiaj zrobione 6 słoikow takich0,5 l. Poprzednim razem zrobiłam 9. Fajny przepis.