Super pomysł;)
Megi to taki spontan był, ale miny gości bezcenne. A sernik pychota. Cieszę się, że trafiłam na ten przepis.
Jutro będzie powtórka;)
Fajnie wygląda, do kolejki.
Pyszne po prostu. ;)
Mniam, pychota
Fajny pomysł z tymi rybkami.
Megi w tym roku na Wielkanoc Twój serniczek wypróbuję.
Fajny przepis,do kolejki;)
Super ciasto,)
Mmmm,ta moja kolejka nic nie maleje,hihihi
Super ciasto,dziś zrobilam z papryką czerwoną, cebulką i cukinią, wszystko podsmażone. Przepis już w zeszycie dla spadkobierców
Do kolejki