Super pulchne i pyszne. Zrobiłam z żurawiną, bez kruszonki. Troszkę mi się ciasto do rąk kleiło ale dalam radę jakoś uformować. Będą powtórki.
Fajny przepis.
Dopiero dzisiaj ją zrobiłam, bardzo smaczna,polecam;)
Ciekawy przepis, szkoda, że mało komentarzy.
Mmmm, trzeba zrobić;)
Super ,bardzo lubię ciasta kruche.
Za mną chodzi wątróbka więc obiad na dziś jak znalazł.
Pychota i tyle. ;)
Polecam,super sałatka.
Ciekawy przepis, hop do kolejki.
Pychotka;)
Ciekawy przepis,jeszcze nie jadłam sałatki z orzechami.
Komentarze ciekawe ;)
Trzeba będzie wypróbować bo tyle pochwał.
Fajne