Pyszna,pyszna
To ciasto też do kolejki;)
Do kolejki do wypróbowania.
Jak zawsze, najlepsza;)
Lata temu często robiłam te ciasteczka,zapomniany przepis. Szczęśliwego Nowego Roku !
Do wypróbowania;)
Do kolejki.... wesołych świąt
Fajna polewa i szybko zastyga. Wesołych świąt
Udało się, jeden mi popękał ale widzę, że innym również, więc nie ma dramatu. Czekam na degustację.
Już wiem,przeczytałam wszystkie komentarze. Ciasto juz w lodówce, przykryte ściereczką.
Witam, czy to ciasto zawijam w coś i dopiero do lodówki?
Fajny przepis, do kolejki;)
Takie proste a tu bez komentarzy. Hop do ulubionych, do kolejki.