Jeszcze dziś upiekę;)
Super barszczyk, aż zaniosę koleżankom do pracy do skosztowania. Przepis do zeszytu dla potomnych:).
Ciekawy przepis, do wypróbowania:)
Mój barszcz stoi,kolorek cudny,choc na fotkach jest inny niż w rzeczywistości.
Super przepis
Witam, również dziś rano nastawiłam ten barszcz.
Ciekawy, o wypróbowania;)
Mmmm,jak tu żyć;)
Bardzo smaczna sałatka:)
Fajne ciasto:)
Smosiu, ciasto niby ok,ale wg mnie trochę zbite mi wyszło. Wszystko przez to ,że zepsuł się kabel od prądu i troszkę zeszło na naprawie. Ciasto najpierw pięknie uroslo ale w czasie naprawy przestygło i chyba to jest przyczyną, ale wszyscy jedzą i nie narzekają.
Najważniejsze, ze mi chałupa z dymem nie poszła, no i nikomu nic się nie stało. A ciasto innym razem będzie do poprawki.
Siedzi sobie w piecu, pieknie rośnie i naglee....ciup, korki wywaliło. :(
Już wystawiłam na balkon,korzystając, że zimniej, hihi. Nie będę czekać na wieczór.! U mnie już wieczorem będzie się piekło. Mam tylko dylemat czy zrobić samo drożdżowe czy ze sliwkami.
Taki fajny przepis,mam w ulubionych,tylko czemu go nie w próbowałam do tej pory? Czas to zmienić:)