Polecam bo warto ,jak tylko będzie czarna porzeczka to również będę robić.
Upieklam jak co roku,dziś z czerwoną porzeczką i ciut agrestu dodałam. Mimo,że nie czuję,poqiem slowami męża i syna ciasto zajebongo.
B chętnie wypróbuję ten przepis;)
Trzeba wypróbować;)
Mam już swoje ulubione ciasto z owocami,ale mimo to chętnie wypróbuję kolejny przepis:)
Rzeczywiście ciasto b szybkie i smaczne, u mnie wersja z jabłkiem i rodzynkami. Ale będą powtórki z innymi owocami również. Zrobiłam skladniki x 2.
Hop do wypróbowania
Muszę wypróbować koniecznie.
Najlepsza,w tym roku również zrobię na Wielkanoc.
Witam, zapisuję do wypróbowania bo podoba mi się przepis.
Nie piłam nigdy, ale czemu by nie spróbować. Zrobię z połowy porcji na początek. O wrażeniach napiszę jak rodzinka skonsumuje. Pozdrawiam.
Rzeczywiście babeczka expresowa, wyszła mi pulchna,u mnie w wersji bez kakao,dodalam kuleczki czekolady, ale spłynęły na dno. Mimo to smaczna wyszła.
Mmm,znam ten deser, szkoda ,że brak fotki.
Pyszne, dłużej mi zeszło posiekanie kurczaka niż samo usmażenie. Polecam