Oj muszę wypróbować taką chałę zrobić. Ciekawe tylko jaka tu blaszka potrzebna. Zobaczę ile mi tego wyjdzie, wtedy wyjmę odpowiednią blaszkę.
Robiłam podobną sałatkę, tylko do tamtej był jeszcze dodawany seler naciowy. Była rewelacyjna.
Mmm,brzmi ciekawie, muszę spróbować zrobić.
Smosiu,nie powiem Ci dokładnie, ale dokladalam tak by się kleiło. Koleżanka się zajadala.
Serniczek b delikatny, dalam tylko szklankę cukru,mąż twierdzi, że za słodki
Tyle zachwytów, że i ja spróbowałam zrobić, teraz czekam aż wystygnie. Mam nadzieję, że się uda.
Z całego serca polecam tym ,którzy jeszcze nie robili. Pulchne, pachnie przyprawą piernikowa i kawą.
Rewelacja, w 15minut upieczpne, póki co wyjęłam z pieca,ciekawe jakie w środku będzie . Od siebie dodałam rodzynki i truskawki z winka. No i za radą w komentarzach dosypalam ciut przyprawy do piernika i kawy rozpuszczalnej.
Poszalalam, kolejną porcję zrobiłam, choc troszkę za mało bazylii miałam.
Mmm,uwielbiam grzane wino, dodaję do ulubionych, w kolejce do wypróbowania.