Do wypróbowania w późniejszym czasie.
Również wczoraj ją robiłam bo dostałam botwinkę od koleżanki Basi ( pozdrawiam), no i tak samo robię tylko z tego przepisu . Najlepsza zupka !
Nalewka przepyszna, robię co roku i nawet mam zamówienia na nią. Polecam .
Postanowiłam i ja wypróbować i nie żałuję, przepis zapisany juz w zeszyciku. Dziękuję za podzielenie się z nami. Pozdrawiam
Pyszna popełniona po raz kolejny. Polecam
Bardzo smaczny pleśniak.
Rzeczywiście bardzo dobra,polecam bo warto.
Witam, czy te ciasteczka sa kruche czy raczej twardsze?
Dziękuję za szybką odpowiedź.
Witam, a tych foremek niczym nie smarujesz ani nie wykladasz papierem? Przepis zapisuję spróbowania na kiedyś. Pozdrawiam
Witam,znam tą sałatkę, ale ja robię z koperkiem ,no i nie daję bazylii. Ale szczerze polecam, jest przepyszna.B szybko znika ze stolu.
Witam,ciekawy przepis,ponieważ kisiłam już sałatę, rzodkiewki, wiec teraz pora na marchewkę.