Pieknie Megi,
Bardzo fajne ciasto,super ,że w koncu zrobiłam. Troszkę mi sie kruszonka spiekla ale i tak smaczne.
Potwierdzam, najlepsze ciasto na pizzę, dziękuję za przepis autorce.
Zapomniałam dodać, ze mi z tej porcji wyszlo 21 sztuk
Faktycznie,sa rewelacyjne:)
Bardzo smaczna salatka.
Pyszny jak zawsze
Upieklam placki,ale dzis jakos wiecej mąki mi zabrało ,za to zapach mmmm unosi się po calym domu.
Wyprobowane,super pomysł na sniadanie
Jak co roku,również i w tym skorzystam z tego przepisu na faworki. Pozdrawiam
Wygląda tak samo jak na fotkach.