Dawno nie robiłam,,ale dziś do wykonania któryś tam kolejny już raz.
Witam serdecznie, jak tam drogie Panie, czy macie już piernik nastawiony?U mnie już zrobione 2 porcje.Pozdrawiam
Słoninę kupiłam na targu ,nie była aż tak gruba, ale zależało mi by wypróbować przepis. A wędzoną kupiłam u rzeźnika , który ma swój własny zakład .
Wczoraj zrobiłam nową porcję, tym razem z wędzonej słoniny.
W końcu skonsumowane, przepis podany dalej. Salo bardzo chwalone.
Sledzie bardzo smaczne, polecam wszystkim.
Wczoraj poczynione, zobaczymy co wyjdzie.
Witam, sało zrobione, nawet nawet ,tylko brak czasu na większą degustację :) ,aczkolwiek zapakowane leży i czeka .Dziękuję za podzielenie się z nami przepisem. Pozdrawiam
Witam moje salo już się robi :)napiszę jaki efekt.pozdrawiam serdecznie
Witam, wreszcie i ja zrobiłam ten ketchup, jest pyszny, z podwójnej porcji wyszło mi 16 słoiczków . Dziękuję za podzielenie się z nami tym przepisem . Już przekazałam go dalej.