Jesteś tutaj: / / Komentarze wystawione przez użytkownika gabigold

Komentarze wystawione przez użytkownika gabigold

gabigold

(2017-12-25 03:41)

Wyżej miało być , że przepis pozostaje już ze mną.przepraszam, ale nie wiem czemu taki błąd.

gabigold

(2017-12-24 18:14)

Wuzetowiczom życzę Zdrowych wesołych Świąt Bożego Narodzenia

gabigold

(2017-12-24 18:14)

Przepyszny barszcz, wpisuję przepis do swojego zeszytu, bwdzięczny ze mną juz zawsze.Dziękuję, autorce oraz wszystkim wz

gabigold

(2017-12-19 11:33)

Bardzo chętnie zrobię taką rybkę na tegoroczne święta.

gabigold

(2017-12-18 11:00)

Ja robiłam normalnie ,odpowiadam bo może komuś na juz potrzebne wiedzieć.

gabigold

(2017-12-17 09:13)

Moje pierniki dziś przełożone, zapakowane, poleżą sobie do piatku. Potem polewa i juz będzie pięknie. Przepis jest u mnie od kliku juz lat, podałam go dalej.zachwytów nie brak.pozdrawiam 

gabigold

(2017-12-16 13:03)

2thumbsuppopełnione po raz któryś tam z kolei, oczywiście, każdy kto spróbuje chce od razu przepis.Im dłużej stoi tym jest lepsze w smaku.Oleju daję mniej niż pół szklanki, a octu szklankę. Pozdrawiam i polecam tym, którzy jeszcze się nie skusili.

gabigold

(2017-11-30 18:35)

Bardzo smaczny barszcz, dziękuję za podzielenie się z nami przepisem, pozdrawiam

gabigold

(2017-11-30 09:06)

Mmmm, ale mi ochoty zrobiłaś a akurat gotuję Twój barszczyk ukraiński. Takie kluski robiła moja Sp.Mama.....

gabigold

(2017-11-25 20:14)

Ja dzie znalazłam nowych chętnych, więcej  nie trzeba dodawać, dziękuję i pozdrawiam, Gabrysia

gabigold

(2017-11-24 15:13)

U mnie również kolejna już porcja przygotowana na jutrzejsze urodziny męża. Nie ma imprezy bez  tych pyszności. Pozdrawiam serdecznie:)

gabigold

(2017-10-30 14:12)

Dodaję do kolejki :)

gabigold

(2017-10-12 05:27)

Mariateresa, ja od męża ciągle słyszę, kiedy zrobisz te pyszne mięsko, wiec nie trzeba komentarzy.pozdrawiam cieplutko.

gabigold

(2017-09-17 14:12)

Mmmm ale cudny:)

gabigold

(2017-09-06 20:50)

Mariateresa, ja również czytam komentarze. W swoim zeszycie zrobiłam dopisek by dać octu ciut więcej a najlepiej próbować w czasie przygotowywania. Tak też podałam innym jeśli chcieli przepis.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij