Zapisałam przepis ,w najbliższym czasie chętnie wypróbuję.
Piękny serniczek :)
Mmmm, pyszne nic dodać nic ująć :),dziękuję za przepis
Tak, mięsko jest b delikatne .jak tylko trafiam to kupuję.
Ja jadłam ,polecam niezdecydowanym :)
Mmmm pyszna szarlotka polecam jeśli ktoś ma ochotę wypróbować. Miałam jabłka z dynia z 2012 r. :)
Intrygujący przepis, chętnie bym spróbowała .
Asti miało być, przepraszam.
Asi bardzo fajne Twoje rogaliki.
Ja nakładam łyżką :)
Najlepsze,,robiłam wiele razy i przekazalam dalej ten przepis.
Też dziś zrobiłam polędwiczki ale do tego schab i troszkę filet ów z kurczaka, do tego prawdziwe grzybki no i wino swojskiej roboty.mmmm pachnie jak nie wiem .milej niedzieli wszystkim życzę. G.
Ja tak robię jeśli chcę ciemny biszkopt.to dodaje budyn czekoladowy.
Mniam wyglądają kusząco :)
Tzn w składnikach nie ma ,może autorka zapomniała dopisać.