Jesteś tutaj: / / Komentarze wystawione przez użytkownika gabigold

Komentarze wystawione przez użytkownika gabigold

gabigold

(2016-12-15 15:31)

Mleka nie ma w masie orzechowej.

gabigold

(2016-12-06 15:22)

Pysku nie czekaj teraz zrób i po kilku dniach polukrujesz . Schowaj do pudełka i same się zrobią :)

gabigold

(2016-11-27 07:15)

Uwielbiam moczke i makowki , czekam na nie cały rok2thumbsup

gabigold

(2016-11-27 07:13)

Bardzo fajne ,goście zaskoczeni bo każdy był przekonany,że to ciasto na słodko, polecam .

gabigold

(2016-11-21 15:09)

Dzani  kombinuj ten piernik zawsze wychodzi.ja piekę w normalnych blaszka ch a potem tnę na paski i przekładam.U mnie 180 stopni tak do 20 minut.

gabigold

(2016-10-29 20:28)

Dodaję do ulubionych, niedługo wypróbuję i dam znać czy smakowało.

gabigold

(2016-10-27 19:34)

Znalazłam kawałek piernika w lodowce , z zeszłego roku:), mmm, a w sobotę zamierzam zrobić nowe ciasto na Tegoroczne Swięta :) jest po prostu najlepszy :)

gabigold

(2016-08-29 17:38)

Bardzo fajny przepis, zrobiłam już 15 słoików, zamierzam zrobić więcej .Dziękuję ,ze się z nami podzieliłaś przepisem.

gabigold

(2016-08-21 09:53)

Witam dziewczyny, powiem tak, dziś rano do kawy zjadłam kawałek sernika i dało się go zjeść,a wczoraj zabrałam w gości i im smakowało. Więc postanowiłam go zrobić drugi raz ale tym razem kupię lepszej jakości ser.Zuzanna-twaróg  kupiony w Polo firma sunmilk, nigdy więcej nie kupię. 

gabigold

(2016-08-19 21:08)

Wyrósł bardzo ładnie ale mocno klapnął ,. jak wyjmowałam to już po wadze wiedziałam, że nici z tego .

gabigold

(2016-08-19 21:07)

Mąż zjadł kawałek i stwierdził, że może być hehe, ale ja już się zraziłam. A ser w tym problem bo mogłam kupic lepszy , a kupiłam jakieś badziwie i to pewnie był błąd.Zawsze na swój wypróbowany sernik kupuję wiaderkowy z Włoszczowej i żaden inny, a dziś zamroczyło mnie czy cosik.

gabigold

(2016-08-19 18:59)

wyszedł zakalec no ale trudno się mówi :(

gabigold

(2016-08-19 18:52)

Przykro mi ale serniczek nieudany :(

gabigold

(2016-08-17 16:41)

Podoba mi się ten sernik, dodaję do ulubionych do kolejki.O efektach dam znać :)

gabigold

(2016-05-26 10:00)

Piękne i  apetycznie wyglądające , dodaję do ulubionych do kolejki.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij