Mleka nie ma w masie orzechowej.
Pysku nie czekaj teraz zrób i po kilku dniach polukrujesz . Schowaj do pudełka i same się zrobią :)
Uwielbiam moczke i makowki , czekam na nie cały rok
Bardzo fajne ,goście zaskoczeni bo każdy był przekonany,że to ciasto na słodko, polecam .
Dzani kombinuj ten piernik zawsze wychodzi.ja piekę w normalnych blaszka ch a potem tnę na paski i przekładam.U mnie 180 stopni tak do 20 minut.
Dodaję do ulubionych, niedługo wypróbuję i dam znać czy smakowało.
Znalazłam kawałek piernika w lodowce , z zeszłego roku:), mmm, a w sobotę zamierzam zrobić nowe ciasto na Tegoroczne Swięta :) jest po prostu najlepszy :)
Bardzo fajny przepis, zrobiłam już 15 słoików, zamierzam zrobić więcej .Dziękuję ,ze się z nami podzieliłaś przepisem.
Witam dziewczyny, powiem tak, dziś rano do kawy zjadłam kawałek sernika i dało się go zjeść,a wczoraj zabrałam w gości i im smakowało. Więc postanowiłam go zrobić drugi raz ale tym razem kupię lepszej jakości ser.Zuzanna-twaróg kupiony w Polo firma sunmilk, nigdy więcej nie kupię.
Wyrósł bardzo ładnie ale mocno klapnął ,. jak wyjmowałam to już po wadze wiedziałam, że nici z tego .
Mąż zjadł kawałek i stwierdził, że może być hehe, ale ja już się zraziłam. A ser w tym problem bo mogłam kupic lepszy , a kupiłam jakieś badziwie i to pewnie był błąd.Zawsze na swój wypróbowany sernik kupuję wiaderkowy z Włoszczowej i żaden inny, a dziś zamroczyło mnie czy cosik.
wyszedł zakalec no ale trudno się mówi :(
Przykro mi ale serniczek nieudany :(
Podoba mi się ten sernik, dodaję do ulubionych do kolejki.O efektach dam znać :)
Piękne i apetycznie wyglądające , dodaję do ulubionych do kolejki.