...super pomysł i nazwa, gratuluję weny twórczej :)
Zrobiona, smaczna ,zjedzona:), jajka ubijalam całe bez rozdzielania .
Ile tych buraków? Jak długo moga stać takie słoiki , czy wystarczy tylko odwrócic i gotowe?
Zakręcić i co odstawić tak po prostu? Jak długo można takie buraczki przechowywać ?
Zanies w folii, zimne nie bedzie, ewentualnie potem postaw na grilu i podgrzejesz.Ja planuję następnym razem na grilu upiec ,wtedy zobaczę co wyjdzie :)
Ja robiłam ten chlebek w domu i zaniosłam na imprezkę na działkę, ale w domu też Ci wyjdzie , odwagi bo warto :)
Bardzo smaczne, dałam czarną porzeczkę i troszkę wiśni drylowanych , kwaskowate mi wyszło, orzezwiające , polecam :)
Ciacho własnie upieczone, czekam az lekko przestygnie i potem dam znać o efektach :)
Placki bardzo smaczne, expresowo się robi, dziekuję za przepis :)
Polecam !
Właśnie kolejny raz nastawiłam naleweczkę :)
Bardzo pyszne, polecam, dziś zabrałam na grila i wszystkim smakowało! Zrobiłam z serem żółtym , dodałam tez oscypka oraz boczek wędzony, ponadto cebulkę zieloną, koperek no i czosnek .
dodaję do ulubionych do kolejki.
Mmmm, pachnące śmietanką ,popełnione z rana z truskawkami , otoczonymi w mące. Zabieram dziś na grilla.
Bardzo ciekawy przepis, muszę wypróbować.Hop do kolejki :)
Dzięwczyny tak zachwalają, że postanowiłam je jutro upiec.O efektach dam znać.