Mnie również szneki z glancem kojarzą się z moją ukochaną babcią :)
Już robiłam taki tort z Wz , z innego przepisu , w takim wydaniu tez wypróbuję, naprawdę robi wrażenie no i smakowo też ok.
Zrobione dziś na obiad, smaczne ,polecam :)
Ja również jestem za :)
Bardzo smaczna , więc przepis zostaje zapisany w zeszycie dla potomnych jak i tutaj w ulubionych.Dziękuję za przepis i życzę Wesołych Swiąt !
Upiekłam , studzi sie na kratce, a wyrosła mi ,że hej :)
Pięknie podana sałatka, hop do kolejki.
Wczoraj zjedzona kolejny raz, a zachwytom nie było końca :)
Bardzo smaczna sałątka, polecam innym .
Dziękuję za przepis.
hehe, dowodem , miało być, przepraszam
Pyszna, pyszna, dododem jest ,ze wczoraj miałam i dziś kolejni goście więc zrobiłam powtórkę:)
Bardzo dziekuję za przepis i naprawdę polecam innym .
ojejku, wyglada niezwykle kusząco, aż dodałam do ulubionych, na zaś :)
Piękne ,podziwiam Cię ,skad masz tego czasu tyle i gotować i jeszcze inne cuda robić:),w tym roku u mnie poki co tylko pierniki wykonane ale ile juz rozdanyh , dzis zamierzam dorobić troszkę ,No i piernik staropolski mam placki juz upieczone.
Wkn, no po prostu wow, pieknie wygląda aż poczułam zapach kanapeczek.Hop do ulubionych do kolejki.Swoja drogą ja już po fotkach poznaję ,że to Twoje przepisy hihi.Pozdrawiam
Pierniczki bardzo smaczne no i rzeczywiście mięciutkie, zrobiłam pierwszą próbę 3 dni temu, w weekend kolejna porcja bo warto:), dziękuję za przepis i polecam !