Meguś ło matko, ślinotoku można dostać.Kusisz dziewvczyno !
Bardzo smaczny , właśnie skończyłam pracę w kuchni, chrzan siedzi w słoiku.Wesołych Świąt :)
Myślę, że mi to śniadanko nie wyjdzie bo nie zamierzam kupować produktów Zm Pekpol !
U mnie też w ulubionych czeka bo wygląda imponująco !
Wkn dziś w końcu zrobię te placuszki :),o efektach dam znać.
Ciekawe i fajnie wygląda, hop do ulubionych do kolejki:)
Jeśli jest dobry to nie postoi długo, zresztą na spirytusie to nie zepsuje się.
Bardzo smaczna zapiekanka, polecam :)
Bo te Walentynki tez sztuczne:(, jak się kogoś kocha, lubi ,szanuje itd to cały rok a nie tylko w danym dniu
Znowu upiekłam przed chwilą, tym razem z brzoskwiniami z puszki i gruszką.Czekam już na rabarbar :)
Ja taki schab robię na imprezy , z tym ,że ja na blaszkę na folii aluminiowej układam plastry schabu i na to reszta jak tutaj ,zamiast cebuli daję pora wymieszanego z marchewką , startą na grubych oczkach.To prawda zapach obłędny :),Ten przepis też wypróbuję .
Robiłam już kilka razy , aż się dziwię ,ze nie dałam jeszcze komentarza.Dziś upiekłam z truskawkami mrożonymi, pyszne, lekkie, ten ocet dodaje puszystości , dziękuję za przepis i polecam innym :)
Pięknie i kolorowo, Makusiu gratuluję pomysłu
Przepiękne :)
Mmm, cudne są a ja na diecie , ale dodam do ulubionych na kiedyś :)