Makowiec bardzo pyszny, dodałam jabłka ze słoika, jest wilgotny ,przepis już zostanie u mnie w kajeciku, polecam szczerze.
Makusiu dziekuję !
Makusiu pięknie dziękuję za odpowiedz, już się piecze, ciekawa jestem efektu, napiszę .
Makusiu, jaka duża blaszka? Czy moczysz te herbatniki czy takie suche dajesz?Mam zamiar dzis upiec Twój makowiec :)
Dziękuję za miły komentarz,ja bardzo ją lubię, jest taka chrupiąca.
Jednak te teściowe na coś się nam przydają,fajnie mieć taki kajecik na pamiątkę :)
do kubka miało być :)
woda z syfonu, a może być z saturatora ?ha ha, to były fajne czasy pamiętacie ? stoisz w ogonku i pani sik kubka, nikt nie chorował mimo, że wszyscy z tego pili ...
Cudna ta pierwsza fotka :)
Dziś do poołudniowej kawki wyjęłam te Twoje pierniczki zrobione przed Świętami , są pyszne, kruchutkie, im starsze tym lepsze jak widzę :)
Ciekawa ta stroganina, filmik tez fajny :)
Fajny przepis.Szkoda, ze brak pozytywnych komentarzy.
Z całym szacunkiem,ale pierniczki to to nie są, właśnie skończyłam piec.Ciasto bardzo mięciutkie, plastyczne, super się je wyrabia.Ciasteczka faktycznie są miękkie po upieczeniu, Wyszło mi tego spora porcja. Przepis zostawiam już w ulubionych, dziękuję za podzielenie się nim z nami.Wesołych Świąt :)
Polewa jest super i pięknie się błyszczy.
Bardzo ciekawy przepis :)
Piernik rewelacyjny, zrobiłam 3 placki i jeszcze kopiasty duży talerz pierniczków, wszystko mi b wyrosło, super przepis, polecam :)