Pyszne, wczoraj popełniłam po raz kolejny.Polecam.
Pewnie ta marmolada je z sobą trzyma ?:)
Fajny przepis, już wiem co przygotuję synowi do szkoły, część obtoczę w orzeszkach.
yennefer, a dałaś go na folię czy coś? musisz mieć druga osobę do pomocy , albo na dlugich nożach, oj ciężko może być ale głowa do góry, dasz radę :), napisz jak Ci poszło.
Przypadkowo znalazłam ten przepis, mnie nazwa z prosektorium absolutnie nie przeszkadza,tak zapisuję ją póki co na kartce, jak zrobię to ocenię i wtedy pod ta nazwą zapisz e w moim magicznym kajeciku :)
O, dziękuję za szybką odpowiedz :)
Ile sztuk wychodzi z podanej porcji?
Dziękuję Wam za odpowiedz, będę się rozglądała za taką :)
iwciaG a gdzie kupiłas taką fajną szpryckę, jesli mogę zapytać ?
Czy te orzechy maja być mielone czy tylko posiekane?fajny przepis , mam go w ulubionych i chcę zrobić na próbę.
Pieczarki bardzo smaczne, polecam.
Dziś będą u mnie na obiad, są pyszne ,polecam .
Znalazłam dziś ten przepis, myślę, pieczarki mam to spróbuję zrobić.Więc zrobiłam, skosztowałam wodę i myślę czy to takie dobre, ale cóż, odstawiłam, sprzątam naczynia i co to, szklanka z octem :D , hi hi zapomniałam octu dolać !Zastanawiałam się czym się tak cieszą no i jest przyczyna mojej nieuwagi.Więc wlałam i ponownie zagotowałam i hop na balkon:),wieczorem dać znać czy mi wyszło.
![]()