Wkn, ależ się dyniowata zrobiłas tego roku, normalnie zaskakujesz mnie przynajmniej :), ozywiscie pozytywnie, Bardzo lubię Twoje przepisy, ten także na liscie do wypróbowania :)
Mmm, kusząco wyglądają, hop do ulubionych :)
Jako ,że dopadło i mnie, wczoraj zrobiłam, dzis dodałam miodek i popijam, w smaku nawet nie takie złe,, w poniedziałek zrobię kolejną porcyjkę, w razie W-u.Dziękuję za podzielenie się z nami przepisem.
Frygfryda, należy szczelnie owinąć naczynie.Zobaczysz pózniej jaki boski zapach ma ciasto .
Aha i było dosyć twarde jako surowe ale jakoś rozłożyłam do blaszek i było ok .
Mnie z tego rzepisu w zeszłym roku wyszła jedna keksówka, jedna długa od metrowca i jedna płaska blaszka taka od biszkopta.potem jeszcze je przekrawałam i przełożyłam powidłami z czekoladą.Zmiękły bardzo fajnie , przepis w rodzinie już zostanie bo jest super .Polecam.
Dziś dojrzałam by zrobić ciasto na ten piernik...już czekam na Święta bo piernik z tego przepisu jest rewelacyjny.
Wow, super ozdobione, też mam zamiar zacząć coś pierniczyć.Alidab, moge zaytac ile tych pierniczków Ci wyszło z tej ilości składników?
Znam taką roladę, aczkolwiek troszkę inne składniki były w tamtej, a w opakowaniu Grażka tzn w woreczku, pewnie chodzi, oryginalnie zapakowany kawałek.Ale można samemu w woreczek foliowy zawiązać i gotować.:)
Meguś, wszystkim nam smakowała szarlotka a jak mój syn mówi, ze może być tzn ,że pyszne :)
Megi, powiem krótko, jak to mówi mój syn- może być:)
Polecam ciasto bardzo smaczne ,równiez na ciepło.
Właśnie upiekłam , ale ja dodałam troszkę śliwek drobno pokrojonych.Po skonsumowaniu dodam swoją opinię :)
Pyszne są te kopy, muszę sama zrobic bo nigdy nie robiłam , hop do ulubionych :)
Pyszne ciasto, kolejny raz upiekłam, zamiast rodzynek dodałam żurawinę, Polecam !
Mmmm, aż nabrałam ochoty na te gruszki, w sam raz na ciasto Megi 65.Hop do ulubionych .