Jesteś tutaj: / / Komentarze wystawione przez użytkownika gabigold

Komentarze wystawione przez użytkownika gabigold

gabigold

(2014-11-07 19:27)

Wkn, ależ się dyniowata zrobiłas tego roku, normalnie zaskakujesz mnie przynajmniej :), ozywiscie pozytywnie, Bardzo lubię Twoje przepisy, ten także na liscie do wypróbowania :)

gabigold

(2014-11-06 19:45)

Mmm, kusząco wyglądają, hop do ulubionych :)

gabigold

(2014-10-31 21:21)

Jako ,że dopadło i mnie, wczoraj zrobiłam, dzis dodałam miodek i popijam, w smaku nawet nie takie złe,, w poniedziałek zrobię kolejną porcyjkę, w razie W-u.Dziękuję za podzielenie się z nami przepisem.

gabigold

(2014-10-28 16:12)

Frygfryda, należy szczelnie owinąć naczynie.Zobaczysz pózniej jaki boski zapach ma ciasto .

gabigold

(2014-10-26 20:40)

Aha i było dosyć twarde jako surowe ale jakoś rozłożyłam do blaszek  i było ok .

gabigold

(2014-10-26 20:38)

Mnie z tego rzepisu w zeszłym roku wyszła jedna keksówka, jedna długa od metrowca i jedna płaska blaszka taka od biszkopta.potem jeszcze je przekrawałam i przełożyłam powidłami z czekoladą.Zmiękły bardzo fajnie , przepis w rodzinie już zostanie bo jest super .Polecam.

gabigold

(2014-10-26 09:45)

Dziś dojrzałam by zrobić  ciasto na ten piernik...już czekam na Święta bo piernik z  tego przepisu jest rewelacyjny.

gabigold

(2014-10-12 11:47)

Wow, super ozdobione, też mam zamiar zacząć coś  pierniczyć.Alidab, moge zaytac ile tych pierniczków Ci wyszło z tej ilości składników?

gabigold

(2014-10-11 20:19)

Znam taką roladę, aczkolwiek troszkę inne składniki były w tamtej, a w opakowaniu Grażka tzn w woreczku, pewnie chodzi, oryginalnie zapakowany kawałek.Ale można samemu w woreczek foliowy zawiązać i gotować.:)

gabigold

(2014-10-11 20:17)

Meguś, wszystkim nam smakowała szarlotka a jak mój syn mówi, ze może być tzn ,że pyszne :)

gabigold

(2014-10-11 14:00)

Megi, powiem krótko, jak to mówi mój syn- może być:)

Polecam ciasto bardzo smaczne ,równiez na ciepło.

gabigold

(2014-10-11 13:07)

Właśnie upiekłam , ale ja dodałam troszkę śliwek drobno pokrojonych.Po skonsumowaniu dodam swoją opinię :)

gabigold

(2014-09-25 19:15)

Pyszne są te kopy, muszę sama zrobic bo nigdy nie robiłam , hop do ulubionych :)

gabigold

(2014-09-06 21:16)

Pyszne ciasto, kolejny raz upiekłam, zamiast rodzynek dodałam żurawinę, Polecam !

gabigold

(2014-09-06 19:54)

Mmmm, aż nabrałam ochoty na te gruszki, w sam raz na ciasto Megi 65.Hop do ulubionych .

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij